2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم کجا باید ببینم ؟ ثبت نامه ؟ چجوریه 

ثبت نام هنوز شروع نشده ولی به احتمال زیاد آزمونش شهریور باشه. بعد از قبولی باید یه دوره یک ساله رو بگذرونی و از مهر سال دیگه ان شالا دیگه خودت شروع به کار می کنی

عزیزم محل خدمت رو تو انتخاب رشته میزنی باید چهار تا ده سال توی روستا درس بدی رتبت خوب باشه می ...

آها یه چیزایی یادم اومد 

اونموقع ها که انتخاب رشته کردیم یادمه انگار خود اصفهان نمیگرفت شهرستاناش میگرفتن یادم نیس درست . اصن فرهنگیان رو سمتش نرفتم 😕😕

اگه تل داری تو سایت ای استخدام عضو شو. جدیدترین اخبار اونجا میاد. اگه نداری هم ک باید هر دوسه روز یک بار زمان آزمونو سرچ کنی البته اخبار هم همیشه زمانشو میگه.

اگه واقعا میخای قبول بشی باید از همین فردا شروع کنی. دفترچه سال قبلو دانلود کن و منابع رو آماده کن و شروع کن به خوندن

ثبت نام هنوز شروع نشده ولی به احتمال زیاد آزمونش شهریور باشه. بعد از قبولی باید یه دوره یک ساله رو ب ...

اها چه جالب 

بعد کتاب خاصی رو برای ازمون باید بخونم ؟؟؟ معرفی میکنند ؟ 

بعد مصاحبه هم داره ؟

یا گویا پرسیده بودن اسم بچه تو چی میزاری یکی گفته حسین گفتن رد شدی چون بلد نبودی از شوهرت مشورت بگی ...

خخخخ امروز همکارای منو دوباره گزینش خواسته بود. بنده خداها با حجابن گفته بودن شنیدیم ارایش میکنید تو مدرسه😂بیجاره ها ترسیده بودن ازشون تعهد گرفته بودن 

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
مثلا میگن آخرین جمعه ماه رمضان چی خوردی میگی مثلا آبگوشت رد میشی مصاحبه  چرا؟ چون روز قدس هس ...

آها اره اینو دوستامم میگفتن 😅😅😅 

_: روزقدس با دوستات کجا رفتی ناهار خوردی ؟؟؟ 

_☆: تا چشمت دراد روزه بودم تو راهپیمایی داشتم گلومو پاره میکردم  😅😅😅😅

بله دیگه منبع داره برا خوندن. برای من که رشته م شیمیه  منابع همون کتابای لیسانسمه. برای شما هم حتما همینطوره. درسای عمومیو هم باید بخونی

میتونی بیای سایت ای استخدام که گفتم بچه ها تبادل نظر میکنن اونجا در مورد کتابا و منابع. اونجا از بچه های هم رشته ایت هم میتونی بپرسی منابعو

2706