2726
عنوان

۸ هفتگی و قلب جنین

318 بازدید | 33 پست

دوستای خوبم سلام.من ب حساب آخرین پریودم  الان ۸ هفته و ۱روزه برای شنبه وقت سونوی  قلب گرفتم. بارداری دوم هستش  این دفعه خیلی استرس دارم همش حس میکنم پوچه خدایی نکرده. هیچ درد و خون ریزی هم ندارم‌.ولی دیشب خواب دیدم رفتم سونو گفته پوچه. بنظرتون خوبه ۸هفتگی بدم سونو یا صبر کنم شما چند هفتگی رفتید .کیا مثل من درد و خون ریزی هیچی نداشتن  ولی بارداری پوچ داشتن.خیلی برام دعا کنید😢😢تا شنبه میمیرم

من یه مامان کوچولوی ۲۱ساله ک یه پسر خوشگل ۲ساله دارم و یه تودلیه  ناناز  خدایا شکرت.🍼😇
من امروز ۶هفته و یک روز رفتم صدای قلبشو شنیدم با وجود خونریزی شدید،اورژانسی سونو دادم

خوش بحالت بسلامتی انشاالله منم دعا کن من هنوز هیچ سونویی ندادم نمیدونم اون تو چخبره😥

من یه مامان کوچولوی ۲۱ساله ک یه پسر خوشگل ۲ساله دارم و یه تودلیه  ناناز  خدایا شکرت.🍼😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ان شالله همه چی عالی پیش میره.به علائم اهمیت نده.مامانم منو تا ۵ماهگی باردار بوده نمیدونسته😁

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
منم مجبور نمیشدم نمیدادم حالا واسم دعا کن،اطراف جنینم پر از خونه😔😔

انشاالله ک صحبج سالم دنیا میاری خیلی مواظب باش استراحت کن نزدیکی نکن حموم نرو 

ان شالله همه چی عالی پیش میره.به علائم اهمیت نده.مامانم منو تا ۵ماهگی باردار بوده نمیدونسته😁

الهی🤣🤣🤣🤣

منم قراره فردا برم هم آز جنسیت چون عجله دارم😀 هم سونو قلب  من برات ی حمد و ۱۰تا صلوات فرستا ...

ای جون آر جنسیت چجوریه ؟؟؟؟میشه توضیح بدی

ای جون آر جنسیت چجوریه ؟؟؟؟میشه توضیح بدی

آزمایش جنسیت از ۷هفته شروع میشه تا ۸هفته من فردا میرم ۸ هفته 

احتمالش۸۰ درصدیه

من ب خاطر سیسمونی عجله دارم😀

پسرم مامان نسترن و بابا شهاب با کلی ذوق منتظرتن💑💑
آزمایش جنسیت از ۷هفته شروع میشه تا ۸هفته من فردا میرم ۸ هفته  احتمالش۸۰ درصدیه من ب خاطر سیسم ...

خیلیم خوبه.هزینش چقدره  خون میدی؟

نه چهارم بارداری اولم مشکلی نداشتم پسرم۵سالشه ولی دوتا بعدی سقط شدن😔😔

انشاالله این دفعه نتیجه میگیری  امیدت بخدا باشه گلم

2706