1345
1341

خانما من رب گوجه پختم حالا برای نگهداری طولانی مدت چیکار کنم ؟میگن کنسرو کنی کپک نمیزنه کسی بلده روشش چطوریه؟

اینم بگم پارسال که پختم؛ تو شیشه .تو یخچال

تو شیشه نوشابه. همش کپک زد اخر مجبوری گذاشتم فریزر

یه کاری با ادم نکنین که😏                                         اگه بلایی سرتون امد دلمون خنک شه🤦‍♀️
روغن و نمک میزنن شنیدم خودم‌بلد نیستم خخ

عزیزم اینا رو ریختم .ولی بازم میترسم مثله پارسال کپک بزنه .به هر حال ممنون😘

یه کاری با ادم نکنین که😏                                         اگه بلایی سرتون امد دلمون خنک شه🤦‍♀️

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350
مامان من سرش یکم روغن میریزه

پارسال این کارو هم کردم نمیدونم چرا کپک زد .

مامان من درست میکنه نمک میزنه بیه خورده هم وقتی سفت هست رب از رو گاز بر میداره هیچوقت کپک نمیزنه کنسرو هم نمیکنیم

❤️شیرین تر از عسل است آن دو جام عسلی رنگ نگاهت❤️
عزیزم اینا رو ریختم .ولی بازم میترسم مثله پارسال کپک بزنه .به هر حال ممنون😘

میشه بگی چطوری رب درست کردی منم میخوام درست کنم

به درک ک خیلی ازمشکلات حل نمیشه💄👙👠👜👣

مامان منم هر سال میپزه فقط نمک میرنه میذاره فریزر 

ﺗﻌﺠﺐ ﻧﮑﻦ ﮐﻪ ﭼﺮﺍ ﻫﻨﻮﺯ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﺖ ﻧﮑﺮﺩﻡﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﺸﻮﻧﻮ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﻧﻤﯿﮑﻨﻦ ، ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ !!!
1348
پارسال این کارو هم کردم نمیدونم چرا کپک زد .

شاید رب هنوز آب داشته که کپک زده

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بریز تو شیشه با در فلزی بعد بچین تو قابلمه اب بریز توش تا زیر در شیشه ها بیاد بزار رو گاز با شعله کم ۲۰ دقیقه نیم ساعت بجوشه بعد بیار بیرون برعکس بزار تا خنک بشه 

با این کار تا وقتی درشو باز نکردی هیچی نمیشه ،درشو باز کردی بزار یخچال

مامان من درست میکنه نمک میزنه بیه خورده هم وقتی سفت هست رب از رو گاز بر میداره هیچوقت کپک نمیزنه کنس ...

عزیزم منم رب زدم و انقدر سفته که مثله حلوا شده ولی نمیدونم چ مرگش میشه .خدا کنه امسال اونجوری نشه

1288

عزیزم تو بطری نوشابه کپک نمیزنه سرش روغن هم بریزی کپک نمیزنه..اگرهم کپک بزنه حتما آب گوجه رو کامل نکشیدین واسه همونه

دوستای گلم میشه برا حل شدن مشکلمون و خونه دارشدنمون صلوات بفرستین....ممنون😘😘😘
بریز تو شیشه با در فلزی بعد بچین تو قابلمه اب بریز توش تا زیر در شیشه ها بیاد بزار رو گاز با شعله کم ...

یعنی تا درشو باز نکنی، میشه تو محیط آشپزخونه نگه داری؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
1346