2726

جراحی مغز و اعصاب نیس ک خدایی نکرده

ی عکسه اینقد نترس باو😐

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تحمل دلدرد شدید پریود رو داری برو

اگرنه برو با بیهوشی بگیر

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
مگه مجبور نیسی عکس بگیری؟؟ بخودت بگو من مجبورم اینکارو بکنم  هی خودتو بیشتر نترسون

چررررا مجبورم ولی اخه بخاطر دوسال ناباروری ک اونم مشکل شوهرمه ومن فقط پری منظم نیست عکس رنگی میگیرن اخههه

شما انجام دادین؟میگن ۱۰ تا ۳۰ دقیقه وقت میبره‌ک

از ۱۰ دیقه کمتره

ان شاالله لوله هات باز باشن ک درد نداشته باشی

چسبندگی داشته باشی چون میخاد بازشون کنه درد ایجاد میشه

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
2706