2737
2734
انشااله با استراحت و دارو بزودی نی نیت دنیا میاد ناراحت نباش. واسه سفتی دلت چکار کردن

مرتب سولفات تزریق میکنن برام 

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرمنم همینه الان بیشتر یکماهه سمتم نیومده.بخاطر سقطم.. که الانم بارداریم خطرناک شده. انشااله زود خ ...

هي خواهر😔من ٩ماهه شوهرم دورم نيومده😭خسته شدم ديگه دلم ميخواد برم از اين خونه

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦
مرتب سولفات تزریق میکنن برام 

منم دلم سفت میشه دردم دارم. دردم خوب میشه با امپول ولی سفتیش اینبار امپول تاثیر نداشت. دیگه هم نمیشه از هفته ۳۵ امپول زد.‌. امروز دیروز بتاهامو زدم

2728
اما من ازهفته ۲۵دردام شروع شده,با دارو کنترل کردن اما میترسم دوباره شروع شه 

گر نگهدارمن انست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد توكلت به خدا باشه بعدم استراحت مطلق

والا من كه دردام از هفته ١٨شروع شد  

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦
2738
گر نگهدارمن انست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد توكلت به خدا باشه بعدم استراحت مطلق &nb ...

مرسی بابت راهنماییت عزیزم

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
منم دلم سفت میشه دردم دارم. دردم خوب میشه با امپول ولی سفتیش اینبار امپول تاثیر نداشت. دیگه هم نمیشه ...

یعنی میشه این بارداری باخوبی وخوشی تموم کنم؟؟!!

2706