2733
2739
عنوان

دلم برا پسره سوخت......

1127 بازدید | 43 پست

امروز رفتم پارک،همه نیمکتا پر بود، رفتم پیش ی آقاپسر 25,6ساله نشستم، بعد یمدت دیدم خیلی ناراحت بنظر میرسه، چهره خیلی مهربونی داشت  و خیلی خجالتی بود. گفتم شکل داداشمی و خلاصه باهام درد دل کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گفتش دیشب ب کسی ک دوستش داشتم مجبور شدم بگم برو ب زندگیت برس و پاسوز من نشو، ن با این شرایط میتونم پ ...

اوخیییی😞

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2738

نباید بهش نزدیک میشدی واسع درد دل خیلی از خانوما چوب سادگیشون رو میخورن غصه مردا رو نخور خودشون میدونن کجا بخابن اب زیر پاشون نره

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  

این وضع اقتصادی واقعا جوونارو نابود کرد درسته خدای روزای ارزونی خدای روز گرونی هم هست ولی خب سخته😔میخوان ازدواج کنن نمیتونن کار پیدا نمیکنن پول ندارن بنده خداها دیگه چی از روح و روانشون می مونه

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
من دلم خیلی برای پسرا میسوزه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 گناه دارن طفلیا

البته بعضیاشون😐

بعضیاشونم باید بندازی فاظلاب😶

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2706