2733
2734
سه تا انتقال دادن یکیش گرفت الان دو ماهشه پیرم کرده این نیم وجبی🙁

وای راست میگی خداروشکر ان شالله 120 ساله بشه برات وای خدا کی من این مرحله رو بگذرونم خیلی استرس دارم فکرم مشغوله نمیدونم چی جلو رومه

ما آبادانیا   
اها. چند وقت پیش که مسجد سلیمان اومد خیلی بدجور بود خیلی

چن ریشتر بود ؟

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدت فقط ب خدا باشه

بعضی وقتها خیلی از خدا ناراحت میشم خیلی گله و شکایت میکنم ولی بعدش میگم حتما یه حکمتی هست صبور باش و توکل کن خیلیا تو شرایط تو هستن ولی 3ساله هر بدبختی بگی کشیدم خیلی امید دارشتم به iui فک نمیکردم اینجوری بشه بازم خداروشکر.دیدم کسایی که نمیخوان شرایطشو ندارن اول ازدواجشونه خدا بهشون میده بعد منو و امثال من در بدر دکتریم بهترین روزای زندگیم تو مطب دکترا گذشت پولایی که باید باهاشون لباس طلا سفر میرفتم همش رفت تو جیب دکترا بدون هیچ نتیجه ای خدا ب کسی که نمیخواد یا توان نداره میده بعدش سقط میکنه هی ولی یکی مثل من .....

ما آبادانیا   
وای راست میگی خداروشکر ان شالله 120 ساله بشه برات وای خدا کی من این مرحله رو بگذرونم خیلی استرس دارم ...

یاد خودم میفتم چقد ذوق داشتم

خدایا شکرت ولی امروز از دستش گریه کردم

دست تنهام سختمه یکم

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
2728
بعضی وقتها خیلی از خدا ناراحت میشم خیلی گله و شکایت میکنم ولی بعدش میگم حتما یه حکمتی هست صبور باش و ...

ب قول خودت حتما شک نکن ک حکمتی توشه ک منو تو از درکش عاجزیم... ان شاالله ب زودی خبر مادر شدنتو میشنوم..❤

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
یاد خودم میفتم چقد ذوق داشتم خدایا شکرت ولی امروز از دستش گریه کردم دست تنهام سختمه یکم

وای عزیزم عیب نداره منو ببین کاش منم بچم اذیتم میکرد نه این وضع بلاتکلیفی

ما آبادانیا   
2738
الهی آمین نه فقط برا خودم برا همه ی منتظرا

اللهی امین❤

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
من بیشتر از عملش و بیهوشی میترسم

عملش که خیلی راحته یه بیهوشی خیلی سبک هست نهایتش نیم ساعت طول میکشه.انتقال جنین هم اصلا درد نداره مثل معاینه معمولی هست

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
همشهری جان تونستی بیا مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا  ی تهران

عزیزم ابن سینا چند سال پیش خوب بود ولی الان نه..نتایج منفیش خیلی زیاد شده

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
بعد چند ساعت بهوش اومدین

یه ربع هم نشد...خیلی سبکه بیهوشیش.اصلا ترس نداره

شما کجا انجام دادی؟

من جاهای مختلف رفتم عزیزم اول ابن سینا بعد رویان...بعد دکتر نصر.الانم دارم میرم دکتر طرازی

2706