2733
2734
عزیزم من ابادانم میرم رویان اهواز.اره گزینه اولم این سینا. تخمک کشی چطوری بود؟؟ چطور میشه تو یه مرحل ...

تخمک‌کشی یکم برای من درد داشت که اصلا نگران نشو

سریع شیاف میزارن

بستگی به بدنت داره دیگه

از من فک‌کنم‌۱۵ تا کشیدن.. اگه اشتباه نکنم اونایی ک تخمکاشون زیاد بود هایپر میشدن

اونوقت بین پانکچر و انتقال فاصله ی چند ماهه میفتاد

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هزینه ها تو این سینا چطوریه آزاده؟؟؟

انگار دولتی بود

اخه با فریز کردن که ۸۰۰ ت بود جمعا شد ۳.۸۰۰ ت

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
انگار دولتی بود اخه با فریز کردن که ۸۰۰ ت بود جمعا شد ۳.۸۰۰ ت

واقعاا؟؟؟؟؟چندسال پیش انجام دادی؟؟؟ الان میگن جای دولتی 8 تومنه.

اخه زن تو یه چرخه قاعدگی یک یا نهایت دوتافولیکول سایز مناسب داره بعد 15 تا چطور میشه تو یه مرحله میکشن

ما آبادانیا   
2731
ببخشید مشکلتون چی بود؟ من مورفو همسرم صفر

هر دو، همسرم واریکوسل و کم‌تحرکی

من pco

واقعاا؟؟؟؟؟چندسال پیش انجام دادی؟؟؟ الان میگن جای دولتی 8 تومنه. اخه زن تو یه چرخه قاعدگی یک یا نها ...

مرداد ۹۷

فک‌ کنم بخاطر تنبلی تخمدانم، زیاد بودن

اهواز زلزله شده واقعا ؟؟؟؟😢😥😢

2738

عزیزم خدای توام بزرگه❤

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
من چیزی حس نکردم.اهواز رو گسل مگه؟ شاید شهر دیگه اومده پس لرزه رسیده ب اهواز

نمیدونم‌گلم

یکی تاپیک‌زده

من کرجم 

عزیزم منم pcoهستم ذخیرم 9 بود بسلامتی فارغ شدی ؟ یه قلو یا دو قلو؟؟

سه تا انتقال دادن یکیش گرفت

الان دو ماهشه

پیرم کرده این نیم وجبی🙁

تنها دلخوشیم اینه که آخر ناامیدی هام یه خدایی هست

امیدت فقط ب خدا باشه

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2706