2726
عنوان

یه اتفاق خنده دار😂😂😂

337 بازدید | 24 پست

امروز من خونه تنها بودم مایه مجتمع زندگی میکنیم که همه مارو میشناسن ولی ما هیشکیو نمیشناسیم چون هیچوقت تو جلسه ها شرکت نمیکنیم😁 خلاصه یه خانوم اومد دم در احوال پرسی و از این جور حرفا گفت من مجتمع روبروییتونم خانم فلانی گفتم متاسفانه نمیشناسم گفت من میشناسم خلاصه یکم حرف زد تعارف کردم بیاد داخل ولی قبول نکرد گفت برای گفتن یه حرف اومده گفتم جانم بفرمایید گفت قرض از مزاحمت پسر من شما رو دیده دلباختتون شده 😂خیلی دوستتون داره همیشه از بالکن نگاهتون میکنه تااومدم تو مغزم حلاجی کنم  و فوش بدم که یعنی چی یه پسر ۵ ساله از پشتش در اومد😂سلام کرد اول فکر نمیکردم منظورش اون باشه بعد که دیدم گفت بفرمایید بردیا خان اینم خانومی که عاشقش شده بودی واییییی اینقدر دلم ضعف رفت براش😂چقدم شیرین بود یکم باهاش حرف زدم گفت خاله هرروز بیا بالکنتون من نگاهت کنم😅گفتم چشم😎وای خیلی باحال بود شوهرم میگه رقیب کوچولو نداشتیم که پیدا کردیم 😐😄

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه ها هم بچه های قدیم😅

والا پدرسوخته هرروز منو چک میکرده نمیدونستم😂

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

مادرم مادرهای َقدیم 

خاک بر سرم من الان پسرم می خواد بوسم کنه بهش مشکوکم😂😂😂

میگم نکنه بلوغ زودرس گرفته 

حالا اینا میان زن بالکن همسایه روبه رو رو نشون بچه می دن دلش نگیره😂😂

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
آخی چه باحال😍😍😊😊

😍اره حال خوبی بهم دست داد تاازه وقتی فهمید باردارم نی نی پسر دارم چقد ذوق کرد😅

ای جون😍😍😍 اونو باید خورد البته من یکم از بچه های خییییلییی پررو و تخس خوشم نمیاد

اره خخخ ولی از این خپلای خجالتی بود😂

2706