2726
عنوان

قدرت بدنيه دخترا

| مشاهده متن کامل بحث + 2853 بازدید | 99 پست
اقا منم چن روز پیش عروسی پسر عموم بود دختر عموم پسرش ۱ سالشه تو تالار بودیم منم دلم سوخت اخه خواهر د ...

تو بیا تو گروه خودم همین ک باد نبردمون باید صدقه بدیم 😂😂😂

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ظريفه هيكلت؟

فک کن شبیه قحطی زده ها  هرکی میبینه میگه شوهرت بهت غذا نمیده خونتون هیچی نیس تو بخوری روز ب روز اب میری😂😂😂

باورت میشه ماه ب ماه نشده حلقه ی چفت دستم واسم گشاد میشه😕

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
داداشم میگه میری بیرون سنگ بزار تو جیبت باد نبرت

😂😂😂😂😂وااای باورت میشه ی دفعه وسط خیابون باد شدیدی اومد من میخوام اینور برم باد هولم میداد سمت ماشینا خدا بهم رحم کرد تنها بودم تصادف نکردم 

كاش منم مثل تو بودم بدم مياد زورم زياده😂

چ حرفیه دختر 

دوتا هندونه رفتم خریدم عین گربه ی شرک نگای فروشنده کردم رفته گذاشته صندوق ماشین😂😂😂

دوبسته مرغ از این طرف خیابون تا اونطرفش ک ماشین بود گرفتم تو دستم ۶ ماهه دستم درد میکنه بخدا😢

😂😂😂😂😂وااای باورت میشه ی دفعه وسط خیابون باد شدیدی اومد من میخوام اینور برم باد هولم میداد سمت م ...

اره حد وسط خوبه كه ما هيچكدوم نيستيم😂
مثلا مچ داداشمو خوابوندم ولَم نميكنه بهم ميگه خرزور😂

اره حد وسط خوبه كه ما هيچكدوم نيستيم😂 مثلا مچ داداشمو خوابوندم ولَم نميكنه بهم ميگه خرزور😂

😂😂😂😂

متاسفانه😕

ميدونم الان توام بهم گفتي تو ذهنت😂

ن ب خدا نگفتم فقط خندیدم ب حرف داداشت

2706