2726
عنوان

قدرت بدنيه دخترا

| مشاهده متن کامل بحث + 2853 بازدید | 99 پست
دختررررر خودتو لاغر کن.باشگاه برو.

فعلا در تلاشم چاقتر نشم، من به خدا هیچ کاری نکردم، همیشه پر خور بودم ولی چاق نمیشدم، یهویی نمیدونم تو این ۱۰ ماه چی شد!؟ 😐

کیمیاگر شده ام ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😱😱😱😱😱 اگر بی دلیل چاق شدی و پرخوری اینا نمیکنی دکتر برو.توروخدا جدی بگیر چاقی خیلی خطرناکه.

عزیزم دکتر رفتم هزار تا ازمایش و سونو، هیچی نبود.  گفتم که پرخورم، تازه الان حجم غذام رو نصف کردم ولی همون نصفش هم زیاده و چاقم میکنه

کیمیاگر شده ام ...
عزیزم دکتر رفتم هزار تا ازمایش و سونو، هیچی نبود.  گفتم که پرخورم، تازه الان حجم غذام رو نصف کر ...

دس ژن چاقی داری.باید خیلی کنترل کنی خودتو که کم بخوری و ورزش کنی.حالا باشگاهم نتونستی بری پیاده روی عالیه.

دس ژن چاقی داری.باید خیلی کنترل کنی خودتو که کم بخوری و ورزش کنی.حالا باشگاهم نتونستی بری پیاده روی ...

هیچکس اطراف من اینجوری نیست خودمم نبودم، انگار بدنم تغییر کاربری داد به انبار، سوخت و سازم کلا گذاشت کنار

کیمیاگر شده ام ...
فعلا در تلاشم چاقتر نشم، من به خدا هیچ کاری نکردم، همیشه پر خور بودم ولی چاق نمیشدم، یهویی نمید ...

چند سالته؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
۳۰ 

احتمالا بدنت سوخت و سازش یهو کم شده

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
به طرز عجیبی، بیشتر از ۲۶ کیلو تو ۱۰ ماه، اونم جاهای ناجور جمع شده کل اضافه وزن 😐

یخورده عجیبه

مطمینی هیچ مشکلی نیست؟

تیرویید نداری؟

2706