2703
2553
عنوان

قدرت بدنيه دخترا

| مشاهده متن کامل بحث + 2832 بازدید | 99 پست
ميدونم الان توام بهم گفتي تو ذهنت😂

خدا بهت سلامتی بده عزیزم❤

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام منم زورم خیلی زیاده ۱۸۵ قدمه و ۹۰ هم وزنم و دوست پسرم رو با یه دست میتونم بلند کنم

شما درشتي خب ولي در كل با يه دستم سخته 

من با ١٦٨ قد و وزن ٦٥ يه ادم هم وزن خودمو راحت بلند ميكنم 

چقد زياده زورت تا حالا نديدم يه دختر انقد زورش زياد باشه😂 خودت درشتي؟قدو وزنت چقده

امتهان کن و به قدرت ما خانم ها پی ببر     من خودم 18 سالمه 165 قدم  60 کیلو وزن   مادرمو با قد 170  و وزن 90 کیلویی راحت رو شونه هام بلند میکنم اولاش سخته ولی بعد ها عادت میکنی 

رو احترام حساسم اگه ببینم کسی بی احترامی میکنه چه بزرگ باشه چه کوچیک بهش درس احترام میدم تا حالیش بشه
2714

منکه 18 سالمه هنوز شوهر ندارم ولی عاشق زور آزمایی هستم  تو خونه خیلی با مامانم زور آزمایی میکنیم  اون از لحاظ قد و هیکل و وزن خیلی از من بیشتره ولی من راحت رو شونه هام بلندش میکنم

رو احترام حساسم اگه ببینم کسی بی احترامی میکنه چه بزرگ باشه چه کوچیک بهش درس احترام میدم تا حالیش بشه
اهاااان 🤣🤣🤣 فکر کردم میگی شکم هم خوبه 🤣🤣🤣 من ازشکم عینه خانومای پا به ماه، از سینه عینه مامانا ...

ولی مجرد هستی زورت زیاده امتهان کن تو هم میتونی بلند کنی خانم ها معمولا بعد زایمان ضعیف میشن تا مجردی  لذت ببر  البته بعد زایمان هم میشه با باشگاه رفتن تا حدی جلوی کم شدن نیروی جوونی رو بگیری