1464
1459
عنوان

قدرت بدنيه دخترا

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 96 پست
ظريفه هيكلت؟

فک کن شبیه قحطی زده ها  هرکی میبینه میگه شوهرت بهت غذا نمیده خونتون هیچی نیس تو بخوری روز ب روز اب میری😂😂😂

باورت میشه ماه ب ماه نشده حلقه ی چفت دستم واسم گشاد میشه😕

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

داداشم میگه میری بیرون سنگ بزار تو جیبت باد نبرت

😂😂😂😂😂وااای باورت میشه ی دفعه وسط خیابون باد شدیدی اومد من میخوام اینور برم باد هولم میداد سمت ماشینا خدا بهم رحم کرد تنها بودم تصادف نکردم 

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
1436
كاش منم مثل تو بودم بدم مياد زورم زياده😂

چ حرفیه دختر 

دوتا هندونه رفتم خریدم عین گربه ی شرک نگای فروشنده کردم رفته گذاشته صندوق ماشین😂😂😂

دوبسته مرغ از این طرف خیابون تا اونطرفش ک ماشین بود گرفتم تو دستم ۶ ماهه دستم درد میکنه بخدا😢

😂😂😂😂😂وااای باورت میشه ی دفعه وسط خیابون باد شدیدی اومد من میخوام اینور برم باد هولم میداد سمت م ...

اره حد وسط خوبه كه ما هيچكدوم نيستيم😂
مثلا مچ داداشمو خوابوندم ولَم نميكنه بهم ميگه خرزور😂

اره حد وسط خوبه كه ما هيچكدوم نيستيم😂 مثلا مچ داداشمو خوابوندم ولَم نميكنه بهم ميگه خرزور😂

😂😂😂😂

متاسفانه😕

ميدونم الان توام بهم گفتي تو ذهنت😂

ن ب خدا نگفتم فقط خندیدم ب حرف داداشت

1449
ميدونم الان توام بهم گفتي تو ذهنت😂

خدا بهت سلامتی بده عزیزم❤

سلام منم زورم خیلی زیاده ۱۸۵ قدمه و ۹۰ هم وزنم و دوست پسرم رو با یه دست میتونم بلند کنم

شما درشتي خب ولي در كل با يه دستم سخته 

من با ١٦٨ قد و وزن ٦٥ يه ادم هم وزن خودمو راحت بلند ميكنم 

1474