2737
2734
عنوان

خانومای کدبانو یه دسر ساده باژله بگین فرداشب مهمون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 50 پست
کدوم راحتتره ؟چون شب مهمون دارم ولی دیر وقت گفتن که میان فرداصبح میخوام درست کنم طوری باشه که برای ش ...

اتفاقا هر چقدر تو یخچال بمونه خوشمزه تر هم میشه ژله بستنی خاصیت خوبی که داره زود خودش و میگیره 

برای هر کسی که امضا منو میخونه آرزوی سلامتی💪 دارم و از ته دلم براش آرزو میکنم به خواسته ی دلش برسه برای منم دعا کنید که به خواسته ی دلم برسم لدفا😍😊 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کلا باخودمون نه نفرمیشیم توی قالب میخوام درست کنم

میشه بپرسم قالب چه شکلیه یا ازش عکس بفرست ی برام ؟؟

برای هر کسی که امضا منو میخونه آرزوی سلامتی💪 دارم و از ته دلم براش آرزو میکنم به خواسته ی دلش برسه برای منم دعا کنید که به خواسته ی دلم برسم لدفا😍😊 
کرم کاراملو چجوری درست میکنن؟

پودر امادشو از سوپریا بگیر فقط باشیر مخلوط میکنی همین بعدش رو ژله ایکه بسته شده میریزی میذاری یخچال کاراملت هم که بست یه لایه ژله روش میریزی بهمین ترتیب دیگه

وخدا ودعای پدرو مادر برایم کافیست .  
2731
بریز تو قابلمه وقتی سفت شد با قابلمه بزار وسط لاکچریه من همیشه اینجور میکنم مادرشوهرم پز منو ب همه م ...

ببخشید نفهمیدم چی رو بریزم توقابلمه؟میشه بیشترتوضیح بدین؟

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
کاستر چی هست از کجاباید بگیریم

کاسترد

پودره با شیر و شکر مثل فرنی درستش میکنن 

لوازم قنادیا دارن قوطی ابی داره

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
میشه بپرسم قالب چه شکلیه یا ازش عکس بفرست ی برام ؟؟

والاقالبم طرح گل هست ودایره ای شکل که نه لیوان اب میگیره

2738

محلبی هم خوشمزه است

ولی تک نفره باشه

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
بسکویت بیار خوردش کن روش کاستر بریز بزار خنک بشه بعد ژله بریز یا بازم بسویت بریز و یه لایه دیگه کاس ...

مرسی گلم اینم فکرخوبیه😍😍😍😍

والاقالبم طرح گل هست ودایره ای شکل که نه لیوان اب میگیره

عزیزم میخوای دوتا ظرف قالب درست کنی یا فقط یه ظرف ببخشید همش سوال میپرسم میخوام بدونم که بهتر راهنماییت کنم 

2706