2703
2553

سلام خانوما فردا نه نفر مهمون داریم بنظرتون با ژله چه دسری میتونم درست کنم؟هم اسون باشه هم اینکه برای فردااماده بشه؟

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

ژله بستنی،ژله با شیر،ژله رنگین کمان ...کدومش میخوای گلم؟

برای هر کسی که امضا منو میخونه آرزوی سلامتی💪 دارم و از ته دلم براش آرزو میکنم به خواسته ی دلش برسه برای منم دعا کنید که به خواسته ی دلم برسم لدفا😍😊 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ژله میان تهی هم ب صرفس هم سریعه

آدم های این زمانه                                                                     این چنین اند:                                                                       باگرگ بره میخورند                                                   باچوپان گریه میکنند
2714

دسر عربی درست کن، راحت و خوشمزه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
چجوری درست کنم میشه دستوربدین؟

چشم 

برای هر کسی که امضا منو میخونه آرزوی سلامتی💪 دارم و از ته دلم براش آرزو میکنم به خواسته ی دلش برسه برای منم دعا کنید که به خواسته ی دلم برسم لدفا😍😊 
ژله بستنی،ژله با شیر،ژله رنگین کمان ...کدومش میخوای گلم؟

کدوم راحتتره ؟چون شب مهمون دارم ولی دیر وقت گفتن که میان فرداصبح میخوام درست کنم طوری باشه که برای شب اماده بشه

کدوم راحتتره ؟چون شب مهمون دارم ولی دیر وقت گفتن که میان فرداصبح میخوام درست کنم طوری باشه که برای ش ...

مهمونات چند نفرن؟؟؟میخوای داخل قالب درست کنی یا شات؟؟

والااا خواهر شوهر من یه ردیف ژله وکرم کاراملو طبقه طبقه چیده بود خیلی خوشم اومد

کرم کاراملو چجوری درست میکنن؟

2706