1421
1389

سلام خانوما فردا نه نفر مهمون داریم بنظرتون با ژله چه دسری میتونم درست کنم؟هم اسون باشه هم اینکه برای فردااماده بشه؟

ژله بستنی،ژله با شیر،ژله رنگین کمان ...کدومش میخوای گلم؟

برای هر کسی که امضا منو میخونه آرزوی سلامتی💪 دارم و از ته دلم براش آرزو میکنم به خواسته ی دلش برسه برای منم دعا کنید که به خواسته ی دلم برسم لدفا😍😊 

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

دسر عربی درست کن، راحت و خوشمزه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
چجوری درست کنم میشه دستوربدین؟

چشم 

برای هر کسی که امضا منو میخونه آرزوی سلامتی💪 دارم و از ته دلم براش آرزو میکنم به خواسته ی دلش برسه برای منم دعا کنید که به خواسته ی دلم برسم لدفا😍😊 
1394
ژله بستنی،ژله با شیر،ژله رنگین کمان ...کدومش میخوای گلم؟

کدوم راحتتره ؟چون شب مهمون دارم ولی دیر وقت گفتن که میان فرداصبح میخوام درست کنم طوری باشه که برای شب اماده بشه

کدوم راحتتره ؟چون شب مهمون دارم ولی دیر وقت گفتن که میان فرداصبح میخوام درست کنم طوری باشه که برای ش ...

مهمونات چند نفرن؟؟؟میخوای داخل قالب درست کنی یا شات؟؟

1427
کدوم راحتتره ؟چون شب مهمون دارم ولی دیر وقت گفتن که میان فرداصبح میخوام درست کنم طوری باشه که برای ش ...

اتفاقا هر چقدر تو یخچال بمونه خوشمزه تر هم میشه ژله بستنی خاصیت خوبی که داره زود خودش و میگیره 

کلا باخودمون نه نفرمیشیم توی قالب میخوام درست کنم

میشه بپرسم قالب چه شکلیه یا ازش عکس بفرست ی برام ؟؟

کرم کاراملو چجوری درست میکنن؟

پودر امادشو از سوپریا بگیر فقط باشیر مخلوط میکنی همین بعدش رو ژله ایکه بسته شده میریزی میذاری یخچال کاراملت هم که بست یه لایه ژله روش میریزی بهمین ترتیب دیگه

یه صلوات برای اینکه شوهرم دوسم داشته باشه برام بفرستید خدا کمکتون کنه الهی
بریز تو قابلمه وقتی سفت شد با قابلمه بزار وسط لاکچریه من همیشه اینجور میکنم مادرشوهرم پز منو ب همه م ...

ببخشید نفهمیدم چی رو بریزم توقابلمه؟میشه بیشترتوضیح بدین؟

1364