2703
2553
عزیزم. مگه تیک دخترتون دوباره برگشت؟ 

متاسفانه بعله چند وقتی هست برگشته دیگه چکار میتونم بکنم خوشحال بودم ک دیگه نداره فک کنم ب مرور ک خودش بزرگتر شه رفتار بقیه و رو درک کنه خودشو کنترل کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم دخترنازتوبردی دکترنتیجه داشت دخترمنم حدودسه هفته تیک تنفسی گرفته دکتر دارودادهم برااسترس ...

سلام 

نه عزیزم

قطره گل سرخ دادم بهترشد

امابعدازمدتی که دیگه ندادم دوباره یه طوردیگه شروع شده

دیگه واقعاازپاافتادم

یه مدت به خودم وهمه دلداری میدادم ومیگفتم خوب میشن

اماحالادیگه بریدم

دیگه حتی حوصله نی نی سایت اومدن روندارم

شایدماهی یه باراون هم کمتراز10دقیقه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
سلام  نه عزیزم قطره گل سرخ دادم بهترشد امابعدازمدتی که دیگه ندادم دوباره یه طوردیگه شروع شده ...

درک میکنم عزیزم خیلی سخته انشالله خوب میشه دخترمن تیک تنفسی داره گاهی روزاخوب اصل نداره گاهی شدیدداره گاهی کم منم دارم دیوانه میشم بهش میگم مامان کنترل کن میگه میخوام ولی نمی تونم بخدا میگم خودم دوست دارم نمیتونم😑این رولباس پوشیدن هم اذیت میکنه مخصوصا شلوارکه میپوشه میگه میره لای پام بدم میادلباس کلاه داردوست نداره میگه پشتم گردم اذیت میشه همه لباساشوهمون اول میگه مارک پشت گردن وبکن اذیت میکنه نمیدونم اینم تیکه 😭😭😭 

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2720
درک میکنم عزیزم خیلی سخته انشالله خوب میشه دخترمن تیک تنفسی داره گاهی روزاخوب اصل نداره گاهی شدیددار ...

سلام. عزیزم این مشکل حسی پردازشی هست. وارثی هست. یعنی یک یاچند تا از حواس پنج گانه حساس هستند. ومشکل خاصی نیست سعی کنید لباسهایی بگیرید که اذیتش نکنه درغیر اینصورت باعث عصبی شدن وکج خلقی و بی قراری میشه. اینارو ازخانم دکتر رویا نوری شنیدم روانشناس درآمریکا. خیلی باسواد وباتجربه هستند. 

Childpsychology پیج اینستاگرامشون هست

مرسی عزیزم 🌹

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2714
سلام عزیزم خدا رو شکر دخترم خیلی خوب شده 90 در صدش رفته البته دختر من از 6 سالگی تا الان ک 11 سالشه ...

سلام عزیزم دختر منم ۹سالشه و یک ساله دچار تیک شده.دختر شما تیکاش چجوری بود؟ساده بود یا شدید؟

سلام عزیزم دختر منم ۹سالشه و یک ساله دچار تیک شده.دختر شما تیکاش چجوری بود؟ساده بود یا شدید؟

سلام عزیزم دختر من از 6 سالگی شروع شد ی مدتم خیلی شدید بود یعنی چند تا تیک همزمان ولی الان فقط تیک صوتی داره اونم خیلی مشهود نیس وقتاییکه میخاد بخوابه یا داره تنهایی بازی میکنه داره 

2706