2737
2734
عنوان

راهنمایی در مورد خرید آپارتمان

232 بازدید | 27 پست

سلام بچه ها راستش ما یه واحد اپارتمان دیدیم و خیلی خوشمون اومده میخوایم که پیش خریدش کنیم دو ماه دیگه تحویلشه و سندش هم ۶-۷ ماه دیگه حاضره.بچه ها مالک ساختمان خیلی ادم خوبیه و از قضا با این خونه ای که الان توش هستیم همسایه دراومدیم و خیلی از شوهرم خوشش اومده و با شرایط پرداخت ما کنار میان.مشکل اینه که باید خونه ای که توش هستیم رو بفروشیم تا اونو بخریم اما این مالک همش اصرار داره که تو بیا قولنامه کن.ما میگیم بزار خونمون فروش بره بعد قولنامه کنیم که اگه خونمون فروش نرفت شرمنده نشیم.ایشون امشب ا‌ومدن دم خونه به همسرم گفتن ۲ تومن بده ما قولنامه دستی بنویسیم یکی دو هفتت بعد ۵۰-۱۰۰ بده بعدش من بهت ۱ ماه مهلت میدم خونتو بقروش تو این فاصله خودم هم به دوستان بنگاهیم میسپارم برات بفروشن اگر هم خونه فروش نره سه تا راه داری:۱-مهلت بیشتر بهت میدم ۲-خودم شاید واحدتو بردارم ۳-یکم صبر کنی پولتو ردیف کنم و فسخ کنیم و تو قولنامه هم برای فسخ جریمه در نظر نمیگیریم.به نظرتون چیکار کنیم؟؟چه کاری عاقلانست؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به هیچ وجه دستی ننویسنا طرف بهترین ادم دنیا هم باشه حتما رسمی و قانونی بنویسید

میگه سر دومیلیون دستی بنویسیم ۵۰ یا ۱۰۰ تومن که دادی هولوگرام دار مینویسیم

2738
انقدر اصرار داره زودتر قولنامه بشه مشکوک نیست ؟ من بابام ساختمان ساز هست وقتی پیش فروش میکنه لنگ دو ...

منم همینو به شوهرم میگم.میگم چرا انقدر اصرار داره؟؟شوهرم میگه مشتری نیست چیکار کنه.واقعا ساختمون عاااالیه میلیاردی خرج کردن اصلا ۵۰-۱۰۰ تومن براشون پولی نیست نمیدونم چه داستانی پشت این ماجراست

به هییییییچ وجه زیر بار نرین

طرف از برادر خودش رکب میخوره چه برسه به غریبه

شاید اصن اونا خونه رو تکمیل نکردن اون وقت تکلیف چیه؟شاید برای چند نفر دیگه دستی نوشته باشن اون وقت چی؟

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡

من که همچین ریسکی  نمیکنم راحت برو خونه آماده بخر دیدم که با پیش خرید بدبخت شدن و پولشو نو از دست دادن

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
دقیقا منم مشکوکم و دورشو خط میکشم این خونرو 

جدی میگی؟خودش میگه شماره پرونده میدم برو شهرداری برو‌هرجا میخوای بپرس.به شوهرم میگم خوب چه عجله ایه ما واحدمون فروختیم میریم قولنامه میکنیم دیگه.اخه از واحدی که ما خوشمون اومده ۵ تا تو ۵ طبقه موجوده به شوهرم میگم فوقش ۴ تاش میفروشه ما یکی که مونده رو‌میخریم چه عجله ایه؟!مرده میگه پول نداریم اسانسور بزنیم رو‌شما حساب کردیم

منم همینو به شوهرم میگم.میگم چرا انقدر اصرار داره؟؟شوهرم میگه مشتری نیست چیکار کنه.واقعا ساختمون عاا ...

بنظرم اصلا اعتماد نکنید تا نقهمیدی چه خبره مگه سرت درد میکنه 

الان همه کار میکنن که پول دربیارن 

فک کن شماره سند و ... با هم نمیخوند به طبقه های دیگه انگار یه خونه دیگه فروخته بود که هیچکدوم خبر نداشتن یهو شوهرم میگه شماره سند و ...چک کنم که میبینه اصلا باهم نمیخونن بعد طرف خودشو میزنه به اون راه که خودمم ندونستم و ...

2706