2726
عنوان

دیونه شدم😣😤😤😤 دیگ ....

228 بازدید | 23 پست

خانما موهای سرم به طرز شدید ریزش داره همسرم حسابی شاکیه میگه میرم سرکار همکارام‌از روی لباسم موی بلند بر میدارن یا دست به هر چی مزنم یه مو بلند هست من همیشه ی خدا موهام و میپچونم و گیره سر بهش میزنم بلند هم هست دلم نمیاد بزنمش فقط شبااا خوابیدنی بازش میکنم شونه زدنی یه روسری ردی پاهام میندازم که نریزه رو زمین...

اگه کسی هست که از شامپو یا دارویی گیاهی استفاده کرده و نتیجه گرفته بهم بگید لطفا 😔😔

برای هر کسی که امضا منو میخونه آرزوی سلامتی💪 دارم و از ته دلم براش آرزو میکنم به خواسته ی دلش برسه برای منم دعا کنید که به خواسته ی دلم برسم لدفا😍😊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حنا

نتیجه گرفتید خودتون؟؟؟

برای هر کسی که امضا منو میخونه آرزوی سلامتی💪 دارم و از ته دلم براش آرزو میکنم به خواسته ی دلش برسه برای منم دعا کنید که به خواسته ی دلم برسم لدفا😍😊 
2728
فقط برای تقویت کوتاه نکن فایده نداره زینک و اهن بخور

تاثیر داره ؟؟😐😐😐

من شامپو پرژک میزنم سیر عالیه

یه مدت استفاده کردم فایده نداشت 

2706