2726

سلام دوستان دنبال یه وکیل خوب میگردم که کارشو خوب بلد باشه و نپیچونه 

اگه کسی و میشناسین که کارش خوبه میشه لطفابهم معرفی کنید 

کسی که خودتون نتیجه چند تا کارو ازش دیده باشین نه اینکه صرفا شنیده باشین 

در خصوص خانواده مهریه  و طلاق

ممنون میشم کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مهریه و طلاق اصلا وکیل نمیخواد . پولتونو دور نریزید

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
مهریه و طلاق اصلا وکیل نمیخواد . پولتونو دور نریزید

خیلی از امضات خوشم اومد ی حقیقت تلخه که همه دچارشیم نا از بابت حجاب نه بلکه خیلی چیزای دیگه حقوق زنان نصف مردان زنانی که اگر از خودشون دفاع کنن بی حیان و اگه پیشرفت کنن خرابن افکار کثیف مردم و جامعه زنا رو به نابودی میکشونه

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 
سان مون جان نه ندارم بچه

خوبه که نیوردی خدا خیلی میخواستت ولی به من 3 تا داده و من موندم و زندگی بیخودی که توش عمرمو تلف میکنم کاش یه طنابی بود از این زندگی برم بالا و هیچکسو نبینم 

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 

فقط اونا نیست مهرمو خودم اجرا گذاشتم هنوز دادگاش نیومده ولی می خوام با یه وکیل حرف بزنم راه و چاه و بهم بگه اونجا لال نباشم

همینطور برای جهیزیه و اینا خیلی سوال دارم حتما راهکار می خوام

نمی خوام یه قدمم اشتباه بردارم که بعدا بضررم باشه

بهنوش جان برای مهر خودم اقدام کردم برای طلاقم میدونم با توجه به اینکه اصلا محکمه پسند نیست مطمئنم یکی دو سالی علافم و شاید بعد از یکی دوسالم نتونم طلاق بگیرم 

😢😢 

واقعا خیلی داغونم هیچ کسم ندارم راهنماییم کنه

وکیلام که هیچی 

2706