2733
2734
عنوان

شما هم حس کردید

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 102 پست
ههههه بنظرم کسی که احساساتی یا زودرنج باشه روحش زودرنج ولطیفتر میشه و این حس ها بهش دست میده

نمیدونم... ولی مثل اینکه هر چی پاک تر باشی، صدای شهودتو بیشتر میشنوی...

یا مثلا من یه مدت صدای اذان همش تو گوشم بود 😶

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبه يكي از دوستاي شوهرم در واقع همكارش خيلي خيلي امروزي و چهره و لباس غلط اندازي داره 

اولين برخورد به شوهرم گفتم ادم خوبيه 

خيلي ها اومدن بد اون رو پيش من گفتن كه دوست دختر داره و نزار شوهرت باهاش باشه !ولي من گفتم نه چشم پاكه و زندگي خراب كن نيست خيلي ساله از اون موضوع ميگذره و حسم همونه كه روز اول گفتم 

فقط ظاهر غلط انداز داره 

رفته بودم كافي نت ثبت نام يهو يه خانمي روديدم حالم بد شد نه اينكه بد باشه ظاهرش حس بدّي بهم  داد يهو اومد جلو گفت واي چقدر ابروهات زشته !😂 داري چي ثبت نام ميكني !ثبت نام نكن اگه ازمون قبول نميشي و ،،..يعني در اين حد انزجار أميز من ادم نديده بودم 

يه بار يه خانمي ديدم گفتم تو دلم واي چقدر حسم بهش خوبه بعد فهميدم حافظ قران هست دروغ نميگه غيبت نميكنه و خيلي خيلي باشخصيته 

راجع هركي هركي حس كردم همون بود دقيقا واسه خيلي كمكم كرد 

2728
ان شاالله اینطور باشه چه حس خوبی اذان روح رو جلا میده

اره ولی من ترسیدم اولش  😶😂

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
2738
اره ولی من ترسیدم اولش  😶😂

اره من بیشتر سر خواب هام میترسم

مثلا همون خوابی که دیدم که طبقات جهنم روبهم نشون میداد

مثلا طبقه اول در رو باز کرد همش اتیش بود و عذاب گفت کسی که دروغ بگه جاش اینجاست

رفتیمطبقه دوگفت کسی که غیلت کنه جاش اینجاس

و طبقاتی رو بهم نشون داد

اخر کار وارد یه اتاق شدیم که جسد همین طرف وسط اتاق کفن پیچ بود

بهم گفت نزدیک غروبه 

منم دیگه وقت ندارم

وبهم یه دست لباس نوزادی داد

و من رفتم

راجب منم بگو

از يه پيام نميتونم حضور طرف بايد ببينمش 

اگه هم نبينمش بايد با يكي از نزديكام در ارتباط باشه 

مثلا بگه فلاني من حس كنم مثلا شوهرم بگه دوستم محسن  بعد من اونجا اون حسه مياد كه خوبه يا بد بيشتر حسم ارتباط تو لحظه هست 

از يه پيام نميتونم حضور طرف بايد ببينمش  اگه هم نبينمش بايد با يكي از نزديكام در ارتباط باشه&n ...

خوب همینطوری من راجب ی نفر ب شما ی سری چیزارو بگم نمیتونین حسونو بگین

اره من بیشتر سر خواب هام میترسم مثلا همون خوابی که دیدم که طبقات جهنم روبهم نشون میداد مثلا طبقه ا ...

من دیگه‌ خوابم‌ نمیبره 😰

من یه سری داده از بچگی تو ذهنم هم هست. خیلی عجیبن. ولی نمیدونم واقعا اتفاق افتادن یا نه فقط ذهنمه.

2706