2733
2734
عنوان

شما هم حس کردید

533 بازدید | 102 پست

من کلا اکثر فکرهام به واقعیت تبدیل میشه

مثلا اگر دلشوره بگیرم میدونم پشتش اتفاقی میفته

اوایل مادرم میگفت تلقین هست و فکر میکنی اینطور میشه

ولی بعد از چندین سال خودش به این حس من پی برد 

مثلا زمان هایی که مادربزرگم میخواست بیاد خونمون یا هر فامیل دیگه ای

من از صبح یه حس عجیبی داشتم و به مامانم هی میگفتم یه حسی بهم میگه فلانی میاد خونمون

و 90 درصد اوقات همونطور میشد

مثلا چند روز پیش از صبح که بیدار شدم یع حسی بهم میگفت امروز مادرشوهرم میاد خونم.

از صبح فقط به فکر تامین مواد پذیرایی و تمیز کردن خونه بودم(من همیشه منزلم رو تمیز نگه میدارم ولی زمانی که قرار هست مهمون بیاد طور خاصی باید تمیز کنم. از سرویس بهداشتی بگیر تا اتاق ها و ...)

و دقیقا عصر مادرشوهرم اومد خونم

مثلا امروز داشتم میز ناهار رو میچیدم . بشقاب شوهرم اتفاقی چنگال افتاد رو قاشق و حالت ضربدر تشکیل داد . نمیدونم چرا یهو دلم رفت سر اینکه امروز با شوهرم بحثم میشه و برای خنثی کردن این حس به ضربدر توجه ای نکردم و گذاشتم همونطور بمونه. مثلا خواستم بها ندم به حسم.

ولی در کمال شگفتی وقتی شوهرم اومد الکی الکی تعجب وارانه بحثمون شد .... اون هم سر یه مسئله ای که شاید با حرف زدن حل میشد چنان اتیشی شدم که قابلمه پلو رو وسط سالن یافتم و سالاد شیرازی هم به روش ریختم و هنوز که هنوز هست از این حرکتم تو شوکم. واقعا مسئله پیچیده ای نبود که منجر به این همه ریخت و پاش بشه

یه مدت بود که از دلشوره خودم میترسیدم چون میدونستم بعدش یه چیز میشه

اکثر خواب هام تعبیر داره

خواب های صادقه و با معنی زیاد میبینم

حتی وقتی خواب دیدم گوشوارم کف دستم افتاد و صبح به شوهرم گفتم من همچین خوابی دیدم. من میدونم برای مادربزرگم که بیمارستان هست اتفاقی میفته و دقیقا 5-6 ساعت بعدش خبر فوتش رو اوردن....

اوایل میگفتن تلقین هست ولی اصلا من فکر به چیزی نمیکنم. یهو بدنم الارم میده و من رو هوشیار میکنه.... ولی الان میگن روحت سبکه.... شما هم اینطور هستید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره من این حسو فقط وقتی داشتم که نامزد بودیم نامزدم میخواست بیاد خونمون 

( هول هم خودتونید )مرسی اه 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
2728

من خیلی. یه سریاش تلقینه البته. ولی یه سریاش فکر کنم شهودمه... 

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.

اينجور بودم ولي اصلا بهش بها ندادم كمتر شد 

فقط حسم راجع ادم ها درسته هميشه هرچند روانشناس ها ميگن حس اشتباه ميكنه 

من يه نَفَر رو تو يك نگاه ببينم ميفهمم ذاتا ادم خوبي هست يا ن 

انسان هست يا انسان نما خيلي هم قويه 

حسم 

شوهرم اوايل باور نداشت تا رو دوستاش امتحان كرد مثلا وقتي يكي از دوستاش رو ميديدم ميگفتم ادم خوبيه يكي رو ميگفتم ادم خوبي نيست 

بعدا ميفهميد اونكه ادم خوبي گفتم نيست مثلا حروم خوره و .....

و خيلي چيز هاي ديگه 

2738
من خیلی. یه سریاش تلقینه البته. ولی یه سریاش فکر کنم شهودمه... 

اخه جالبتر این هست کسی باور نمیکنه

من حتی گاهی خواب هستم و جسم خودم رو میبینم

یعنی به محیط اطرافم اگاهم

ولی فقط دلم به حال سالاد شیرازی آتیش گرفت ،  نکن باهاش اینکارو اون عشق منه نامرد

خودم هم ناراحت شدم 

خدا رو شکر رو رو فرشی ریخت

وگرنه بدبخت میشدم فرش کرم لجن کشیده میشد

اخه جالبتر این هست کسی باور نمیکنه من حتی گاهی خواب هستم و جسم خودم رو میبینم یعنی به محیط اطرافم ...

بکی از دوستای منم اینجوری بودم. تو‌خوابم اگاه بود.  اره واسه بقیه عجیبه. واسه خودم ترسناکه گاهی

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
اينجور بودم ولي اصلا بهش بها ندادم كمتر شد  فقط حسم راجع ادم ها درسته هميشه هرچند روانشناس ها ...

دقیقا

منم از این حس ها دارم

ذات طرف رومیفهمم چطوره

یک بار یک خواب طولانی دیدم که یه شخص سفید پوش چندین طبقه از جهنم رو بهم نشون داد

بکی از دوستای منم اینجوری بودم. تو‌خوابم اگاه بود.  اره واسه بقیه عجیبه. واسه خودم ترسناکه گاهی

ههههه

بنظرم کسی که احساساتی یا زودرنج باشه روحش زودرنج ولطیفتر میشه و این حس ها بهش دست میده

2706