2726
عنوان

تصمیم گرفتم قید پولمو بزنم

279 بازدید | 32 پست

تو تاپیکای قبلیم گفتم که از مجردی یه مقدار طلا جمع کردم با دستمزدای خودم گذاشتم پیش مامانم که بعدها دستش تنگ بود واسم سیسمونی بخره. بلافاصله بعد عروسی پولو داد داداش کوچبکه و اونم‌گند زد به پولم. یه مقدارشو با التماس گرفتم بقیشم گفت نمیدم.. حالا که یخورده شو داده به مامانم گفتم نصفشو بده خودم‌ که هربار دستم جلو شوهره دراز نباشه اونم داره خرج دکتر بیمارستان میده... حالا رفته داده داداش دومیه... اصلا انگار من ادم نیستم ذوق ندارم واسه بچم یچی بخرم... از دستشون روانی شدم... مامانم که اصلا نمیشه باهاش حرف زد خودشو میزنه کلی بازی... ولی راضی نیستم دیگه هم قید پولمو زدم...

حالا در کمال پروگی داداشم اومده به شوهرم گفته بیا از کارتت قسطی واسم کامپیوتر بردار... بعد اقا ده روز پیش حالم بد شد حاضر نشد منو ببره دکتر. چکار کنم نمیخوام واسش کامپیوتر برداره... به خود شوهرم بگم براش برنداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به شوهرت بگو نخره براش و نگه تو اینو گفتی بگه قسط و وام داره نمیتونه

همین مونده خرج داداشات هم بیافته گردن شما

الان واسه این یه کاری کنی اون یکی داداشت هم میگه باید برا منم بکنی

دستمو ول نکن🤲🏻
سواستفاده رو تموم کنن اول شوهرت برات مهم باشه یه قرون نده چقدر تو باید مورد سواستفاده قرار بگیری ...

والا بخدا انقدر دلم بحال خودم میسوزه. یعنی خواستم اونا سیسمونی با ابرو بخرن واسم. ابروشون نره نمیدونستم اینجور میکنن

من بابام اینجوریه البته به سبک دیگه 

همون اول ازدواج گفتم دوست ندارم با کسی شریک بشی چه خانوادم چه خانوادت

یه بارم نمیدونم چی شد گفتم اگه نظر منو بخوای میگم اینکار نکن من دوست ندارم پدرم و شوهرم پولی با هم مراوده داشته باشن که روشون بهم باز بشه اگه دادی هم بعدا خودت دادی من خانوادم تحت هر شرایطی خانوادمن

یه بار پول داد به بابام سه ملیون بابام بعد یه سال بزور برگردوند خودش فهمید چی گفتم 

من نه بد بابامو گغتم که شوهرم پررو بشه نه اجازه دادم بریزه براش نه اون بعدش حق بی احترامی به بابام داشت

فردا زن میگیرن نگاتم نمیکنن.همان مامان خانمتم اینقدر ک طرف خانومای اینا میره .اسم شماهم نمیاره 

همین الان پولو داده واسه عروس خانمش... که لباس ۳۰۰ تومنی واسه یه شب عروسی واسه بچه شش ماهش خرید. بعد من باید لباس سی تومنی بخرم اونم کلی التماس شوهرمو کنم

2706