2726
عنوان

موي خشك😭

123 بازدید | 9 پست

من جنس موهام خيلي خشكه 

از وقتي كه دكلره كردم خيلي خيلي خيلي زياد خشك تر شده

الان ك از حموم درومدم رو موهاي خيسم يه عالمه روغن زيتون زدم بازم تاثير خاصي نداشت😐

چكار كنم 

توروخدا يه راه حلي بدين

خيلي خشكه

خدايا بس نيست انتظار؟من درعذابم🔥ارامشت كي نصيبم ميشود؟🌞🥀

من مجبور شدم پسرونه موهای نازنینم رو کوتاه کنم

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روغن ارگان بزن عالیهه

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔
2728

اینی كه میگی اگه كش هم میاد دیگه سوخته و هییییچ فایده ای نداره .

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

موهاتونو کراتینه کنین یا روغن نارگیل و ارگان اصل پیدا کنید یکساعت قبل حموم موهاتونو باهاش ماساژ بدین فقط دقت کنید اصل باشن از شامپو مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید 

موهای منم خیلی خشک و فر و وز بود..الان بهتر شدن.هرچند هفته ی پیش دکلره کردم.

تو حموم یبار ماسک مو میزنم یبار نرم کننده.الان که تندتند میرم حموم موهام تمیز بودنی شامپو نمیزنم چون چربی ناچیز موهای خشک رو میگیره بدتر میشه مو..بعد حمومم با اسپری گره باز کن شونه میکنم میزارم خشک شه..درحالت یکم نم هم یا روغن نارگیل میزنم یا ارگان یا بادام‌‌..برا موثر بود خشکیشو گرفت به فرهام حالت داد

.

ماسک بعد از حمومه فولیکا قرمزش مخصوص موهای رنگ شده 

عالیهععععع برا من خوب بود موهام خشک بود 

با کسی ک نوشابه نارنجی رو بیشتر از مشگی دوس داره 😏نمیتونم ب تفاهم برسم 😐

شامپو ابریشمی شاوما مدل silk comb

موهای صاف، نرم و ابریشمی در زیبایی افراد تاثیر داشته و اعتماد به نفس آن‌ها را افزایش می‌دهد. همچنین شانه کردن موها راحت‌تر می‌شود و همیشه ظاهری مرتب و زیبا خواهند داشت. مردم ایران که عموما در آب و هوایی خشک زندگی می‌کنند و همین امر نیاز برای رطوبت و حفظ چربی مو را ضروری کرده است. شامپو «Silk Comb» از برند آلمانی «شاوما» (Schauma) یکی از انتخاب‌های مناسب برای این منظور است. این شامپو حاوی پروتئین ابریشم است که مانند لایه‌ای روغنی و نازک بر روی تار مو می‌نشیند و تاثیر نرم‌کنندگی خاصی بر روی آن خواهد داشت. همچنین با آبرسانی به مو و حفظ رطوبت آن، سبب براق شدن مو نیز می‌شود. این محصول در حجم 400 میلی لیتر برای کمک به بهتر شدن حالت و جنس موهای نازک و شکننده‌ی خانم‌ها عرضه شده است. برند «شاوما» (Schauma) یکی از برندهای تجاری است که ارائه‌دهنده‌ی محصولاتی قابل اعتماد برای تمام اعضای خانواده است. از آن‌ جا که پروتئین مو به طور مداوم در اثر شست‌وشو ، نور خورشید، خشک کردن مو و یا صاف کردن آن با استفاده از سشوار و مواد دیگر از بین می‌رود، شاوما بر آن شده تا در محصولات خود از چنین ترکیباتی استفاده کند و به تقویت مو بپردازد. فرمولاسیون جدید شاوما با پروتئین و ویتامین‌ها، کمک بسیار موثری به موی افراد مختلف جهت محکم شدن، ضخیم شدن، نرم شدن و حتی درخشندگی مو می‌کند.

خصوصیت
تقویت کننده •مخصوص موهای نازک , موهای شکننده
•مناسب برای خانم ها
•نوع عصاره : پروتئین ابریشم

شامپو ابریشمی شاوما مدل silk comb

موهای صاف، نرم و ابریشمی در زیبایی افراد تاثیر داشته و اعتماد به نفس آن‌ها را افزایش می‌دهد. همچنین شانه کردن موها راحت‌تر می‌شود و همیشه ظاهری مرتب و زیبا خواهند داشت. مردم ایران که عموما در آب و هوایی خشک زندگی می‌کنند و همین امر نیاز برای رطوبت و حفظ چربی مو را ضروری کرده است. شامپو «Silk Comb» از برند آلمانی «شاوما» (Schauma) یکی از انتخاب‌های مناسب برای این منظور است. این شامپو حاوی پروتئین ابریشم است که مانند لایه‌ای روغنی و نازک بر روی تار مو می‌نشیند و تاثیر نرم‌کنندگی خاصی بر روی آن خواهد داشت. همچنین با آبرسانی به مو و حفظ رطوبت آن، سبب براق شدن مو نیز می‌شود. این محصول در حجم 400 میلی لیتر برای کمک به بهتر شدن حالت و جنس موهای نازک و شکننده‌ی خانم‌ها عرضه شده است. برند «شاوما» (Schauma) یکی از برندهای تجاری است که ارائه‌دهنده‌ی محصولاتی قابل اعتماد برای تمام اعضای خانواده است. از آن‌ جا که پروتئین مو به طور مداوم در اثر شست‌وشو ، نور خورشید، خشک کردن مو و یا صاف کردن آن با استفاده از سشوار و مواد دیگر از بین می‌رود، شاوما بر آن شده تا در محصولات خود از چنین ترکیباتی استفاده کند و به تقویت مو بپردازد. فرمولاسیون جدید شاوما با پروتئین و ویتامین‌ها، کمک بسیار موثری به موی افراد مختلف جهت محکم شدن، ضخیم شدن، نرم شدن و حتی درخشندگی مو می‌کند.

خصوصیت
تقویت کننده •مخصوص موهای نازک , موهای شکننده
•مناسب برای خانم ها
•نوع عصاره : پروتئین ابریشم