2726
عنوان

داره از خودم خوشم میاد

376 بازدید | 44 پست

سلام

همسر من مرد پولداریه و خداراشکر واسه من و بچهام چیزی کم نمیزاره و نیاز ما رو همیشه تامین میکنه.ازش ممنونم

ولی عادت بد رو خودم داشتم

که سعی داشتم همش قناعت کنم صرفه جویی کنم همیشه کم واسه خودم وقت میزاشتم

بجای اینکه زود به زود لباس بخرم وسایل ارایش بخرم

دیربه دیر میخریدم و قیمت مناسب و اگه گرون بود عمرا نمیخریدم باوجوداینکه مبتونستم راحت بخرم

بخدا اصلا ادم خسیسی نیستم دست و دلم بازع

ولی احساس میکردم اینطوری به چشم همسرم عزیزترم

واسع بچها میرفتیم لباس بخریم

مثلا اگه یه پیرهن شلوار160-170 بود

میگفتم وای نه خیلی گرونه واسه دوتاش هم میخوایم بخریم گرون پات درمیاد بچه روبه رشده بیا این یکی رو بخریم قیمتش خیلی مناسب تره

همسرم میگفت تو کارت به قیمت نباشه مهم قشنگی و کفیت خوبشع

ولی من باهاش بحث میکردم و قبول نمیکردم😒😑منه خُل

واسه خودم همیشه میگفت کاری به قیمت مانتو نداشته باش

جنس خوب دیگه قیمتشم بالاست بیا همینو بردار

مگه من زیربار میرفتم😐میگفتم نهههه اصلا فلان بهمان😑منه خُل

الان دوسه ماهه

مخصوصا ایی اواخر

پیش خودم نشستم فکرکردم

وقتی همسرم وضعش خوبه چرا قشنگ خرج نکنم که کیفشو ببرم

الان قشنگ هرچی بخوام میخرم و اصلا نه نمیارم

خیلی هم خوشحالترم

گفتم وقتی ادم داشته باشه دیگه تا جوون لذتشو ببرم

توگور که نمیتونم ببرم پولو😁😅

واسه جشن برادرشوهرم لباسم واسه یک شب 1میلیون شد ولی عین خیالم نبود خیلب هم خوشحالتربودم بخدا 

ولی اگه چندماه پیش بود

همسرم خودشو پیشم دار هم میزد اون لباس یه تومنی رو نمیخریدم حیفم میومد 😑😐

خلاصه خواستم بگم خیلی خوشحالم که دیدمو عوص کردم و هرچی که دوست داشته باشم واسه خودم و بچهام میخرم و تو فکر قیمت نیستم وقتی خودهمسرم راضیه

امیدوارم شاهد توهین نباشم

یا بگید دارم پُز میدم

خدا شاهده قصدم اصلا این نیست

ولی باز اینجا نی نی سایته و جای تبادل نظر

نطر شما محترمه😊😃

فقط دوست داشتم از تغییر بزرگم حرف بزنم سبک شم😍

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب کاری کردی آفرین😊

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
2728
به سلامتی 🌹

عزیزم😍

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

عزیزم. خوب کاری میکنی. بهت تبریک میگم که این تصمیم رو گرفتی.منم از اوله ازدواجم خیلی قناعت کردم تا به ی جایی برسیم. الان که دسته شوهرم بازتره سعی میکنم تا جای امکام واسه خودم خرج کنم و اذتشو ببدم. الان خیلی حالم بهتره.

بسسسسسسسسسیار کار خوبی کردی.منم تقریبا اینجوری بودم ولی الان چند ساله درست شدم.یعنی شوهرم همه چیش مارک و گرون منه خل میرفتم مناسب میخریدم..الان ولی نه..منم کفش مارک و لباس خوبو همه چی عالی میخرم.والا ..زنی که خرج داره ارج داره هس دیگه😂😂

برای عاشقانه هایم با تو،چهار شاعر نیاز دارم❤
فقط مواظب باش ورشکستش نکنی  بعد داری میتازونی😂😂😂😂😂

😂😂😂نه موظبم

زنی ک خرج نداره ارج نداره.منم امشب تصمیم گرفتم فردا برم ی خرید حسابی برا خودم بکنم .ی جین لباس زیر.ی دست لباس خونگی 😄😄 تازه از الان استرس اینو دارم شوهرم بخره یا ن 

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2706