2737
2734

حدود سه ساله که دخترم برای تابستون برنامه میریزه ولی نمیشه . مثلا میخواست کلاس بره ثبت نام نکرده یه جلسه رفت خوشش نیومد !! لجبازی نمیکنه بهونه ام نداره واقعا نشد ! میخوام ببرمش خرید نمیشه ...یا پولش جور نمیشه ! انگار همه چیز درست شده که کاری انجام نده . مثلا امروز گفت بوم بخره نقاشی بکشه (دوهفتس !) بعد دوهفته بوم پیدا شد خریدیم (مثلا میخواستیم بخریم مغازه ها بسته بودن یا نداشتن !😐) حالا خرید نشست انجام بده زنگ زدن رفتیم خونه مادرم ..... نمیدونم چیکار کنم میگن خواستن توانستن است ما همه کار میکنیم و تنبلم نیست ولی نمیشه ...

هرچی میخوامو دارم ، هرچیم بخوام بدست میارم😊موفقیت من حتمیه ، بهترینا برام اتفاق میوفته . حال دلم خوبِ ومطمئنم آرامشم روزانه افزون میشه 💜💛💙
منم مبتلام به این مشکل مثه برنامم پیش نمیرم 

ایشالا حل بشه  😕

هرچی میخوامو دارم ، هرچیم بخوام بدست میارم😊موفقیت من حتمیه ، بهترینا برام اتفاق میوفته . حال دلم خوبِ ومطمئنم آرامشم روزانه افزون میشه 💜💛💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731