2726

پیرو تاپیکای قبلم قهرم اومدم خونه بابام قبلا اومده بودما ولی شوهرم حتی ب ثانیه ب فکرم نمیومد ولی الان ۲۴ساعته تو فکرمه شدید دلتنگم شدید نمیدونم چمه چم شده خل شدم میدونم این زندگی دیگه برام زندگی نمیشه چطور با این حالم کنار بیام نمیدونم چرا دلتنگشم

این نیز بگذرد...بانیز بعدی چه کنیم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه واقعا شرایط زندگیت سخته و نمیخوای برگردی فقط ازاین ناراحتی که ازلحاظ عاطفی وابسته ای از مشاور کمک بگیر.و به روشهای مختلف خودتو سرگرم کن کتاب بخون برو بیرون دور بزن فیلمای قشنگ دانلود کن ببین حتی برو سر یه کار مناسب

اگه واقعا شرایط زندگیت سخته و نمیخوای برگردی فقط ازاین ناراحتی که ازلحاظ عاطفی وابسته ای از مشاور کم ...

اره واقعا الان بهش فک میکنم بخاطر وابستگیمه...ولی اشکام بند نمیاد ب قول دوستمون نمیخوام شکستو قبول کنم شوهر من فقط معتاد نیس وگرنه 😥😥😥

خیانت نکرده و معتاد نیس وگرنه همه عیبی داره خوبیش اینه ک میدونم دوسم داره ولی هیچ کاری برای تغییر نک ...

دقیقا مث من خیانت نکرده معتادم نیست و قبول نداره اشتباهاتشو

همه میگن کار که داره وضعشم خوبه معتادم نیست دیگع چی میخای برو زندگی کن

دارم فک میکنم که اگه اومد برم

بعد طلاق شرایطم از اینم بدتر میشه 90درصد زنا بعد طلاق پشیمون میشن

دقیقا مث من خیانت نکرده معتادم نیست و قبول نداره اشتباهاتشو همه میگن کار که داره وضعشم خوبه معتادم ...

خیلی از این میترسم ولی زندگی اینطوریم فایده نداره

منم بعد از یه جریانی دیگه زندگیم مثل سابق نشد،ولی کماکان دارم زندگی میکنم باهاش ،بعضی وقتا واقعن با ...

اگه شرایطشو داشته باشی طلاق میگیری؟

2706