1351
1341

سلااااام

من پسرم ۲۱ فروردین دنیا اومد

دوهفته اول کنارمون تو تخت خوابید.حدود دو هفته بعدش که پیش مامانم

دو ماهش که شد اومدیم خونه خودنون قبلش خونه مامان اینا بودیم

از شبی که اوردمش خونه ترسو گذاشتم کنار و تو گهواره بغل تختم خوابوندمش راحت خوابید

حالا دوست دارم کم کم تو تختش بخوابه

کسی بوده تو این سن نی نیشو جدا کرده باشه.اتاقشم چسبیده به اتاق ما...ما جفتمون دوست نداریم بچه تو اتاق پدر مادر بخوابه چون چند مورد تو خونواده داریم که مدرسه میرن هنوز چسبیدن به پدر مادر😐😐😐خوشحال میشم راهنمایی کنید که هم من استفاده کنم هم باقی مامانا

یه پسر دارم شاه نداره😍😍😍یه همسر دارم تا نداره😊😊😊۱۵ کیلو اضافه وزنم دارم البته که تا آذر باید به حداقل برسووونم....عروسیه داداشیمه

من دخترم رو ۴۰ شب پیش خودم تو تختم خوابوندم.بعد تا آخر ۷ ماهگیش تو گهواره کنار تختم.از اول هشت ماه تا چهل شب تو اتاق خودش تو تخت خودش ولی تا صبح چندبار بیدار میشد و گریه میکرد و عادت نکرد.منم به این نتیجه رسیدم که زوده با اینکه خودمم تو اتاقش میخوابیدم رو زمین!

برگشتیم اتاق خودمون هرکی رو تخت خودش تا الان که ۹.۵ ماهشه

دکتر گفت ۱۰ کیلو اضافه وزن داری😣😱 از امروز رژیم گرفتم.این‌دفعه اصولی و زیر نظر دکتر😁 دوره‌هاش ۲۱ روزه‌ست.ببینیم چی میشه🤗‌امروز ۹۸/۵/۲ با وزن ۷۲ رژیمو شروع کردم😍

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1350
فقط صدای گریه رو بشنوی و سریع بتونی بری سراغش مشکلی نداره من همیشه بچه هامو جدا میخوابونم

از چند ماهگی جدا کردین؟از غلتیدن میترسم یه کمی چون تخت نسبت به گهواره خیلی بزرگ تره و نی نی قدرت مانور بیشتر داره؟

یه پسر دارم شاه نداره😍😍😍یه همسر دارم تا نداره😊😊😊۱۵ کیلو اضافه وزنم دارم البته که تا آذر باید به حداقل برسووونم....عروسیه داداشیمه
چون شیر شب میدی سخت. 

سخت که اره ولی میارزه به این که عادت کنه سره جاش بخوابه

من دخترم رو ۴۰ شب پیش خودم تو تختم خوابوندم.بعد تا آخر ۷ ماهگیش تو گهواره کنار تختم.از اول هشت ماه ت ...

شاید دیر جداش کردی.منم از همین میترسم یه ماهه تو گهوارش میخوابه.الانم تازه ختنه اش کردم تا یکی دو هفته میترسم تتها بزارمش

اره. و اینکه وزنش به ۷ کیلو رسید شیر شب قطع کن.

ااا وزن به ۷ برسه شیر شب قطع میشه؟چرا بعضیا نیگن تا ۱.۵ سالگی باید شبا شیر داد به نی نی

من پسرم ۵.۳۰۰ خیلی مونده ۷ بشه

1334
شاید دیر جداش کردی.منم از همین میترسم یه ماهه تو گهوارش میخوابه.الانم تازه ختنه اش کردم تا یکی دو هف ...

بعضی دکترا میگن آخر شش ماه باید جدا کنی.منم خیلی مصرّ بودم که اینکارو بکنم.چهل شب مقاومت کردم در برابر نا آرومیاش ولی خب آخرش شکست خوردم!

دکتر گفت ۱۰ کیلو اضافه وزن داری😣😱 از امروز رژیم گرفتم.این‌دفعه اصولی و زیر نظر دکتر😁 دوره‌هاش ۲۱ روزه‌ست.ببینیم چی میشه🤗‌امروز ۹۸/۵/۲ با وزن ۷۲ رژیمو شروع کردم😍
ااا وزن به ۷ برسه شیر شب قطع میشه؟چرا بعضیا نیگن تا ۱.۵ سالگی باید شبا شیر داد به نی نی من پسرم ۵.۳ ...

اونا چرت میگن. تحقیق کن تو اروپا و آمریکا وقتی وزن دوبرابر وزن تولد شه شیر شب قطع میشه چون باید شب ۱۰ ساعت خواب عمیق داشته باشن

به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد...  
اونا چرت میگن. تحقیق کن تو اروپا و آمریکا وقتی وزن دوبرابر وزن تولد شه شیر شب قطع میشه چون باید شب ۱ ...

من نی نیم ۲۵۵۰ دنیا اومد یعنی الان قطع کنم؟

بعضی دکترا میگن آخر شش ماه باید جدا کنی.منم خیلی مصرّ بودم که اینکارو بکنم.چهل شب مقاومت کردم در برا ...

چهل شبم‌خیلی خوبه من فک نکنم بتونم

1226
من نی نیم ۲۵۵۰ دنیا اومد یعنی الان قطع کنم؟

ببین من اینکار کردم. رشد بچم از بقیه بهتره. شبا خواب کامل داره. اما دوستام هنوز دارن شیر شب میدن و بچه های با وزن کم دارن

به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد...  
پسر من ده روز از پسر شما کوچیکتره.رو تخت خودمون میخوابونم.حتی روی تخت کنار مادر هم نمیخوابه چه برسه ...

اگخ منظورت دست تت دهن کردنو کمی ابدهن ریختنه چرا انجام میده😞😞😞😞

ببین من اینکار کردم. رشد بچم از بقیه بهتره. شبا خواب کامل داره. اما دوستام هنوز دارن شیر شب میدن و ب ...

مرسی عزیزم.چطوری قطع کردی؟خودش نخواست؟یا ترفند خاصی استفاده کردی؟

از چند ماهگی جدا کردین؟از غلتیدن میترسم یه کمی چون تخت نسبت به گهواره خیلی بزرگ تره و نی نی قدرت مان ...

بچه اولم که یک ماهگی

دومی دوماهگی

ولی من خوابم بسیار سبکه اصلا به شروع گریه نمیرسه تا بگه ا من بالاسرشم تا صبح حداقل ۴ بار چک میشه

اگر خواب سنگینی نکن

1335