2410
2553

میگم چرا تا کسی خیانت کرده شوهرش بهش میگین به شوهرت بگو خونه رو به نامت بزنه و حق طلاق بگیر و تا خطایی دیگه کرد خونه رو ازش بگیر و شوتش کن ... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان رفتم یه خورده مطالعه کردم خونه ای که مرد به نام زن میزنه چون هیچ پول و تراکنش مالی انجام نمیشه زن هیچ مدرکی نداره مرد میتونه دوباره خونشو پس بگیره؟اییی خدا این چه قانونیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خیلی از خانومای عزیز جدا شدن کاش به جا صحبت از تیکه های جاریمون کمی اطلاعات حقوقی بهم بدیم کلاه نره ...

عزيزم مشكل خانوما اينه قبل عقد نميرن پيش وكيل

و همون اول حق طلاق نميخان

اينجا هم كه اطلاعات حقوقي ميدن يك عده ميان ميگن نه خاك عالم زن احساساتيه نبايد حق طلاق داشته باشه

شوهر خيانت كنه يني زن كم گذاشته و اين حرفا

نه عزیزم الان تو نت سرچ کردم چون هیچ پولی زن نداده میتونه بگه بخشیدمش هبه کردم و باز پسش بگیره

هبه رو هیچکس نمیتونه پس بگیره. و اگر هبه در حد کلام نباشه و سند بنام بخوره هیچ بنی بشری نمیتونه پسش بگیره

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
نه عزیزم الان تو نت سرچ کردم چون هیچ پولی زن نداده میتونه بگه بخشیدمش هبه کردم و باز پسش بگیره

هبه هم جزييات داره

ضمن اينكه اينجور مواقع وقتي وكيل داشته باشي مرد بايد محضري تعهد بده مالي كه به نام كرده بلاعذل هست و حق پس گرفتن نداره

2714

عزیزم اینی که شما میگی قانون هبه ست

که مال هبه شده قابل بازگشت هست

یه نوع از واگذاریه هبه که باید ذکر بشه حتما

اما واگذاری و به نام زدن سند قابل بازگشت نیست

با ذکر اینکه ثبت با سند برابر است

عزیزم اینی که شما میگی قانون هبه ست که مال هبه شده قابل بازگشت هست یه نوع از واگذاریه هبه که باید ...

نه میدونم چی میگی ولی این خراب شده هزار تا راه فرار گذاشته کاری به هبه نداره اگه مرد بیاد فیشایه واریز پول که خونه رو خریده نشون بده میگه با پول خودم خریدم دوباره زن باید مبلغ رو پس بده... 

هبه رو هیچکس نمیتونه پس بگیره. و اگر هبه در حد کلام نباشه و سند بنام بخوره هیچ بنی بشری نمیتونه پسش ...

عزیزم یه سرچ کن تو نت من یه خونه خریدم هبه عم نیست وامل انتقال سند قطعی دادم از خریدار ولی چون پولا رو شوهرم داده سرچ کردم دیدم راحت میتونه بیاد خونه رو پس بگیره 😲😲😲

هبه رو هیچکس نمیتونه پس بگیره. و اگر هبه در حد کلام نباشه و سند بنام بخوره هیچ بنی بشری نمیتونه پسش ...

سلام تحت شرايطي ميشه پس گرفت مخصوصا زماني كه سند باشه و قبلش مبايعه نامه نباشه البته٢٠درصد احتمالش هست

2706