2703
2553
عنوان

زنگ زدم به آقای همسر گفت خونشون تنهاست ولی یکی صداش کرد...😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 30 پست
اگه ریگی به کفش بود و... اصلا ج نمیداد بیخیال

راست میگیا...ولی اولش شنیدم ترسیدم😅😅😅

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اووو شت بچه بازه😐😂😆

وای خداااا بلند زدم زیر خنده...بابا مامانم بیدار نشده باشن😂😂😂😂

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
به یه بهونه پاشو برو خونش

این موقع؟! 😯😯😯

گر چه از خدامه😜😜

2714
وای خداااا بلند زدم زیر خنده...بابا مامانم بیدار نشده باشن😂😂😂😂

😅😅😆

بچه ها راست میگن ریگی به کفشش  بود جواب نمیداد😊

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
ااگ خونشون نزدیکه پاشو برو بگو دل تنگت بودم نمیتونستم تنها بخوابم

نمیگه بهم شک کرده این موقع شب پاشده اومده؟!

حالا خودم از خدامه ها....ولی میترسم بعد بابا مامانش بفهمن 😝😝😝

منم گاهی فکر میکنم کسی تو اتاق پیش پسرمه دارن اختلاط میکنن اما وقتی در رو باز میکنم میبینم بله....

بازی آنلاینه  عزیزم

شما که تو دلت نی نی داری   آره شما که با فرشته ها فامیل شدی  به اون بالاییا وصل شدی برا حوایج من دعا میکنی؟  مرسی
2706