2726

عقدیم...گفت خونه تنهام ولی یکی صداش کرد بعد گفتم کی پیشته گفت.. ها...هیچکس گفتم پس کی صدات زد گفت وا توهم زدیا میگم هیچکس نیست بعدم از دو سه دقیقه گفت بازی آنلاینه یکی اسلحه میخواس بهش بدم😐😐😐😐هیچی دیگه منم اصلاً حساس نیستم😐😐😐

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

صداعه زن بود مرد؟

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
صداعه زن بود مرد؟

به نظرم صدای پسری نابالغ بود😐😐😐😐

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

اگه ریگی به کفش بود و... اصلا ج نمیداد بیخیال

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
به نظرم صدای پسری نابالغ بود😐😐😐😐

اووو شت بچه بازه😐😂😆

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
😁😁😁خوبه دیگه 

از وقتی قطع کردم اینجوری شدم😐😐😐

2706