1345
1341

شاید بشه درس عبرت در راستای تاپیک شوهرم خیلی دهن لقه فک کنم عنوانش این بود

توی روستامون دوتا خانواده خیلی صمیمی بودن در حد خواهر و برادری رفت و امد داشتن و تمام مسائل خصوصیشونو بهم میگفتم حتی مرداشون حرفای مثبت هجده راجب زنای هم بهم دیگه میگفتن 

یه روز دوتا زنا میشینن و باهم حرف میزنن ک یکیشون میگه من روی اونجام یه خال دارم زنه هم میره میزاره کف دست شوهرش

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

شنیدمش ولی ممنون که گفتی بازم

دکترا مامانم رو جواب کردنه😢بی مادری خیلی سخته😢لطفا برا شفای مادرم با دلهای پاکتون یه حمد بخونید 😘انشالله به آرزوهای قشنگتون برسید و عاقبت به خیر بشید خوندید بهم بگید😍
1348

صدای منو میشنوین از پر بازدیدا آمریکا  

عشق، برای اون‌هایی که می‌تونن فشار عصبیشو تحمل کنن خوبه. مثل این می‌مونه که بخوایین یک سطل آشغالِ پر رو روی شونه‌هاتون توی یک رودخانه‌ی شاش خروشان حمل کنید البته که عشق(توهم قلبی)بیش نیست و نمیدانم چطور میگویید هیچکس مثل او نیست و من عاشق او هستم فقط و در صورتی که عشق قطعا نتیجه یک رویارویی میباشد همین(البته اگر وجود داشته باشد)  دنیا نداره ارزششو که جدی بگیری هر تزشو
1308

ک زن فلانی روی اونجاش خال داره خلاصه بعد ماه ها ک این دوتا دوست پیش هم بودن و شوخی های مثبت هجده میکردن یهو مرده میگه خبر داری من با زنت همخوابه شدم اون یکی هم میخنده میگه چی میگی بچه ات مال منه همشونو ب شوخی میگفتن 

1346