1147
1273

بعد شوهر احمق  من با حرف پدرش میره به آدرسی که طرف تو اس ام اس ها ش میگه تا طرفو بگیره بیادتش پیش باباش. پدر شوهرم و برادر شوهرمم سرکارشون میشین این سبک میره 

امروز به مادرشوهرم گفتم اگه بلایی سرش بیاد من از چشم شما ها میبینم برگشته میگه برادرشو تنها بزاره وظیفه شه برادر بزرگترشه. میگم پس برادرشوهرم بشینه سرکار و پول دراوردنش شوهر من بره واسه شرش. میگه خودمون گفتیم تو برو.میگم پس اگه اتفاقی بیافته من همه رو از چشم شاها خواهم دید

قشنگ فهمیدیم داستان چیه 

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

شما اخه چرا دخالت میکنید

نترس شوهر شما برای مادرش خیلی عزیز تره تا برای شما

قطعا میدونن اتفاقی نمیوفته فقط چون شوهر شما با عرضه تره به ایشون سپردن

پس خودتو این وسط ادم بده نکن

گاهی باید گذاشت و گذشت😔
1334
اگه قرار به رفتنه باید هر سه تا برن یعنی چی یه نفر خودشو به خطر بندازه با شوهرت جدی و دلسوز حرف بزن ...

خودش میگه حق با توعه ولس برادرم نمیشه نرم میگم خودش کدوم گوریه بره دیگه میگه بابام نمیزلره 

بنظر منکه مادرشوهرت نه تنها دخالت گره بلکه بی فکرم هست .تو ب شوهرت بگو ک خطر ناکه تنها نرو .

عجب مادریه ک بفکر بچش نیس

مخالفا و حامی مادرشوهرا ریپ نکنن..

من بااستارترم 

دختررویاها نگو بلا بگو خوشگله خوشگلا بگو   موی بلند ،فِیس قشنگ،  دامن کوتاه  آخ آخ آخ          نه موی فر نه موی لَخت ..فقط موهای موج داره دختررویاها رو بورسه  یک دختر تُرک زیبا هستم   و وِی  فرمود : ای نی نی سایتی ها اگر شما 1درصد اززیبایی دختررویاها را ببینید قلبتان از شدت زیبایی اش ب تاپ تاپ می افته   در ضمن بگم ک صاحاب دارم  و عسکمو نمیتونم بزارم ی هو عاشقم میشی   
1226
بنظر منکه مادرشوهرت نه تنها دخالت گره بلکه بی فکرم هست .تو ب شوهرت بگو ک خطر ناکه تنها نرو . عحب ما ...

باور کن میشناسمشون بلایی سرش بیاد میگن مگه ما گفتیم برو بزن یا بخور.

شوهرمم جوشیه

شما اخه چرا دخالت میکنید نترس شوهر شما برای مادرش خیلی عزیز تره تا برای شما قطعا میدونن اتفاقی نمی ...

من شوهرم یا میافته زندان یا بیمارستان. اونا نه که. فقط پسر بزرگترشون شبو کنار زنش بخوابه کافیه

1346