2726
رو زه اخر ک تخلیه کنم میگه پولتونو میدم  من اون روز بشینم تو خیابونا تا خونه گیرم بیاد 😞😞😞 ...

خیلی اوضاع بد ۳ برابر شده منم دو هفته است جابجا شدم

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگید شکایت میکنم ای قانونش نیست الان یک سوم پول شما رو باید بده 

گفتیمش انگار این ادم هیچی نمیفهمه همش الکی میگه ماموریتم 

خونه روگذاشته بود برافروش روزی ده نفر میومدن سرجامون نگا میکردن 

تنها یروز خونه نبودیم مشتریش پرید ، درصورتیکه اصلت میتونستیم هیییچکس رو راه ندیم 

بخاطره اون یه مشتری بامون لج کرده😞😞

فقط ب عشق پسرم زندم ♥️
2728
رو زه اخر ک تخلیه کنم میگه پولتونو میدم  من اون روز بشینم تو خیابونا تا خونه گیرم بیاد 😞😞😞 ...

به ماهم ابنجوری گفت مامانم درو روی بنگاه که مستاجر جدید میورد خونه رو ببینن بار نکرد تا آخد مجبور شو نصف پولو بده

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
لعنت ب مستاجری

خیلی سخته واقعا دلم میحواد خونه بخریم تو دورو بریای ما همه خونه دارن خوارم اسفند ماه رفت خونه ی خودش ۵ سال از من کوچیکتره دو سالم نیست ازدواج کرده حسودی نمیکنما دلم میخواد خدا کمک کنه ماهم یه خونه آبرومند بگیریم

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱
خیلی سخته واقعا دلم میحواد خونه بخریم تو دورو بریای ما همه خونه دارن خوارم اسفند ماه رفت خونه ی خودش ...

ما داشتیم میخریدیم ک یهو گرون شدن 

فقط ب عشق پسرم زندم ♥️
گفته تخلیه کنید میگیم یکم از پولمونو بده ک قولنامه کنیم جای دیگ رو  همش بامون لج میکنه میگه ن ...

تا وقتي پولتونو نده نميتونه بگه تخليه كنين

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

یه خونه بزرگ خاستم قولنامه کنم پول ک نداد از دستم رف 

الان شوهرم یه شص متریه مال دوستش میگ بریم اونو قولنامه کنیم 

من یه بزرگتر دلم میخاست 😭😭😭

فقط ب عشق پسرم زندم ♥️
تا وقتي پولتونو نده نميتونه بگه تخليه كنين

گفته پونزدهم که باید تخلیه کنید همون روز پولتونو میدم 

ماباید الان یه مقدار دستمون باشه ک خونه گیر بیاریم 

همون روز یهو خونه از کجا پیدا بشه اخه 

فقط ب عشق پسرم زندم ♥️
گفته پونزدهم که باید تخلیه کنید همون روز پولتونو میدم  ماباید الان یه مقدار دستمون باشه ک خونه ...

عجب بدجنسيه!

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706