2733
2734
عنوان

خیلییییییی درمونده شدم خیلی...😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 91 پست
مادرشوهر منم ی سری ز زد ب شوهرم بعد فک کرد من خونه نیستم..فحش مامان و بابام داد😭اابته هرچیم گفت شوه ...

وای خوبه شوهرت قبول کرد‌‌‌..نگفت حتما تو کاری کردی از تو عصبانی بوده جوابشو اینجور داده...والا بخدا

😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی اعصابم ضعیف شده‌.‌اصلا اسم مادرش میاد روانی میشم..حساس شدممممم....انقدر که خاطرات بد یادم میاد ...

میفهمم چی میگی ولی با ادامه دادن اینجوری بیشتر از خودت دورش میکنی و ب مادرش نزدیک گذشته هارو بزار کنار الان ب بعدتو درست کن قرارع ی عمر زندگی کنی خیییییلی باید سیاست ب خرج بدی 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
اگ اعتقاد داری حتما پیش ی دعا نویس برو از این جور زنا هرکاری بر میاد

من اعتقاد ندارم ولی از اونا بعید نیس...

خودمم انقدرررر بی تاب شدم..یهوووو جنی میشم..حال به حال میشم..عین دیوونه ها وسط خوشی قاطی میکنم

😊😊
2731
اخه میدونی چیه...اگه واقعا حرفایی میزدن که تاثیری تو زندکیم نداشت واسم مهم نبود..ولی جیزایی که میگه ...

کاملا درکت میکنم بعضی ها میخان پسرشون رو سمت خودشون نگه دارن قافل از اینکه ب زندگیش دارن لطمه وارد میکنن

اما عزیزم شما اگر ۱۰بار وانمود کنی اهمیت نمیدی و از همه چیز مخصوصا رابطه همسرت و مادرش راضی هستی اونوقت همسرت حرفای مادرش علیه تو رو باور نمیکنه چون داره میبینه تو اینطور نیستی

مردا عقلشون توی چشمشونه هرچی ببینن باور میکنن

الان شما حق داری واکنش نشون بدی اما این واکنش شما برای همسر چیزای بدتری معنی میشه

شما هیچوقت نمیتونی مادرشوهرتو عوض کنی یا اخلاق یه مرد ۲۰تا ۳۰ یا این سنی رو عوض کنی چون چندین سال همین اخلاق رو داشتن 

شما تنها کاری ک میتونی بکنی داشتن سیاست و عوض کردن رفتتر خودته

وای خوبه شوهرت قبول کرد‌‌‌..نگفت حتما تو کاری کردی از تو عصبانی بوده جوابشو اینجور داده...والا بخدا

شوهرم اصلا اینجوری نیس..خیلی هوای منو داره...هروقت بحثی پیش بیاد مامانشو مقصر میدونه و پشت من درمیاد

مادرشوهر منم ی سری ز زد ب شوهرم بعد فک کرد من خونه نیستم..فحش مامان و بابام داد😭اابته هرچیم گفت شوه ...

ببین وقتی ب تو نزدیک باشه زندگیتون خوب میشه ارامش داشته باش بزا بیاد سمت تو 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
میفهمم چی میگی ولی با ادامه دادن اینجوری بیشتر از خودت دورش میکنی و ب مادرش نزدیک گذشته هارو بزار کن ...

خیلییییی ساده ام و رو راست...اصلا سیاست ندارم.بلد نیستم.حالا میریم مشاور..خیلی بهتر شده شوهرم..جلو مادرش وایمیسته...

خوبم خوبم هیییی با زبون نگهش میدارم..یهو بهم میریزم..

😊😊
2738
من اعتقاد ندارم ولی از اونا بعید نیس... خودمم انقدرررر بی تاب شدم..یهوووو جنی میشم..حال به حال میشم ...

ببین یکی از دوستای منم حالتورو داشت ینی دقیقا مث تو بود

یکی از فامیلاشون براش دعا گرفته بود 

ببین وقتی ب تو نزدیک باشه زندگیتون خوب میشه ارامش داشته باش بزا بیاد سمت تو 

شوهرم دیگه خ سمت منه...من اینجوریم دوس ندارم...ب زور ج تلفن خانوادشو میده یا میره خونه شون..بخدا گاهی اوقات سر اینکه جواب تلفن مامانشو بده بحثمون میشه.....

کاملا درکت میکنم بعضی ها میخان پسرشون رو سمت خودشون نگه دارن قافل از اینکه ب زندگیش دارن لطمه وارد م ...

تنهااااا چیزی که ندارمممممم صبرررر و سیاست طولانی مدت..و برعکسسسس مادرشوهرم حسابیییی نقشه کش و مکارررر....

😊😊
شوهرم دیگه خ سمت منه...من اینجوریم دوس ندارم...ب زور ج تلفن خانوادشو میده یا میره خونه شون..بخدا گاه ...

عزیزممممممم سرت به سنگ‌ خورده مگهههههه....بحث میکنی جواب بده🙄🙄🙄

دیوونه ای مگه..ول کنا

😊😊
خیلییییی ساده ام و رو راست...اصلا سیاست ندارم.بلد نیستم.حالا میریم مشاور..خیلی بهتر شده شوهرم..جلو م ...

اون یهو ب هم ریختن خوب بودن قبلتو خراب میکنه بخدا تو خودتم باید تغییر کنی تاهمسرت عوض شه مثلا جای عصبی شدن با چهره بچگانه میگفتی خوشبحالت مامان ک انقد باهاش حرف میزنی حسودیم شد ک اونم دلش اروم باشه ولی بفهمه چی میخوای 

2706