2726
عنوان

کیا قبلا خیلی مظلوم بودن ولی الآن عوض شدن ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4299 بازدید | 74 پست
یکی از دوستام خیلی ناراحتم کرده یکسال ازون موضوع گذشته ولی میخوام شمارشو گیر بیارم بهش پیام بدم شاید ...

حتما اینکارو بکن من الان هر وقت شوهرم بخواد نیشم بزنه یک انتقام شیرینی ازش میگیرم که نگو دلم خنک میشه روانشناسی یه مبحث داره که میگه نذارین کسی استرسش رو به شما منتقل کنه مقابله به مثل کنین البته نه با بی ادبی و فحاشی مثلا به دوستت بگو حرف اونروزت منو تا یه مدت آزار میداد اما بعدش فهمیدم اصلا ارزشش رو نداشته که انرژیم رو واسه آدمی که یکم درک کمتر ی از روابط اجتماعی داشته هدر بدم

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی

من مثل تو بودم ولی از 28سالگی کم کم تغییر کردم الان که 33سالم هست دیگه 😈😬 شدم 

توام هنوز زوده برات سرد وگرم روزگار رو بچشی زبونت وا میشه نگران مباش

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مظلوم بودم اما الان تظاهر میکنم مظلوم نیستم و تا بتونم جواب میدم اما همیشه دلم برای معصومیت از د ...

منم خواهرم عین منه اونم مظلومه 26 سالشه 

خیلی غصه یخوریم دوتایی 😔😔😔 برادرمم عین ماست 😟😟

2728
حتما اینکارو بکن من الان هر وقت شوهرم بخواد نیشم بزنه یک انتقام شیرینی ازش میگیرم که نگو دلم خنک میش ...

اره باید بهش پیام بدم فکرش اذیتم میکنه باعث شده خودمو مقصر بدونم

خواهر من همین ‌‌شده الان! تنهای  تنها شده

عزیزم منم الان تنهام !!! 

این همه به همه خوبی کردم براشون دوست بددم رفیق بودم مهربونی کردم ولی اینجوری باعث اذیت و ناراحتیم شدن کاری کردن از خودم بدم میاد بعدم رفتن .

حداقل اونجوری تنها بودن باعث میشه از خودم نفرت نداشته باشم حالم خوب باشه خودمو قوی بدونم دیگران برام مهم نیستن

اره باید بهش پیام بدم فکرش اذیتم میکنه باعث شده خودمو مقصر بدونم

آره زنگ بزن بذار یه چند روزی هم اون اعصابش خرد شه حیفه آدم تنهایی حرص بخوره

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی
تا اونموقع دیوونه میشم که  انقدر مریضی روحی دارم که

خدانکنه 

نمیشی 

ماهم این دوران رو گذروندیم 

والا نگاه کنی مثل برقو باد عمرادمی میگذره 

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 
منم خواهرم عین منه اونم مظلومه 26 سالشه  خیلی غصه یخوریم دوتایی 😔😔😔 برادرمم عین ماست 😟😟

ب نظرم تقصیر پدر و مادرتونه احتمالا بچه بودید نمیذاشتن نظرتونو بگید و قالب احترام ب بقیه بزرگتراا شما رو ساکت میکردن

2706