2733
2734

یکم شک دارم نمی‌دونم ، دو سال منتظرم ، چهار روز دیگه موعدم سینه درد دارم گر گرفتگی دارم ترشحاتم دارم معده درد نمی‌دونم ، اخر ماه که میشه بارداری مثل خوره میوفته تو مغزم اصلا زندگی نمیکنم چند روز مونده به پریود ...

جان به فدای انکه ناپیداست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم انشالله که هستی و دلت شاد میشه اینبار من خوب درکت میکنم میفهمم میگی زندگی نمیکنم ینی چی اگه بودی برای منم دعا کن

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
2738
عزیزم انشالله که هستی و دلت شاد میشه اینبار من خوب درکت میکنم میفهمم میگی زندگی نمیکنم ینی چی اگه بو ...

عزیزم .....انشالله خدا دلمون شاد کنه نمی‌دونم واقعا به صلاحمون هست یا نه ....

جان به فدای انکه ناپیداست...
عزیزم .....انشالله خدا دلمون شاد کنه نمی‌دونم واقعا به صلاحمون هست یا نه ....

فقط خوده خدا از کاراش سردرمیاره من دوبار مادر شدم و از دست دادم انقد دلم پره دنبال یه حرف و یه جام بیام خودمو خالی کنم امیدوارم هیچ وقت دلت مثه من غصه نبینه توکلت به خدا باشه

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

منم ۲۹ تاریخ پریودمه ولی اصلا امید ندارم ۸ ماهه منتظرم

خدایا خسته شدم از انتظار میشه یه نی نی صحیح و سالم بهم بدی 😍😍 میشه یه روزی منم مامان شم😭😭😭دوستان برایه مامان شدنم دعا کنین😭😭😭
2706