2726
عنوان

انگیزه زندگی ندارم😫همه چی تکراریه

| مشاهده متن کامل بحث + 2804 بازدید | 45 پست
ای وای...

این تازه بخشی از مشکلات بود وقتی مریض اولم مرخص شد همون شبی که اومدم خونه دومی بستری شد با شرایط داغونتر

در حالی اون شبا رو گذروندم که هر شب بچه هام زنگ میزدن و زجه میزدن که چرا امشب هم نرفتم خونه پیششون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این تازه بخشی از مشکلات بود وقتی مریض اولم مرخص شد همون شبی که اومدم خونه دومی بستری شد با شرایط داغ ...

یادداوری اون روزا حالمو بد میکنه

ولی اون مصیبتا منو پخت بزرگ کرد

الانم مشکلم حل نشده فقط صورتش تغیر کرده

زاضیم به رضای خدا

دیگه بعد اون ماهها زندگی برام یه جور دیگه شد کلا سخت نمیگیرم دیگه همینکه شبا بالای سر بچه هام هستم و توی خونه خودم تخت میخوابم شکر

نمیدونید چه مصیبیتیه اونهمه مدت شبانه روز روی یه صندلی نشستن حالا دغدغها و مشکلات اصلیش به کنار

امیدوارم هیچکس تجربه نکنه

تن خودتون و عزیزاتون سلامت

2728
الهی خدا بجاش روزای خیلی خوب بهت بده...

ممنون عزیزم

خدا انقدر مهربونه روز خوب هم کم نداده بهم

ولی بعد اون مصیبتا حداقلش من دیگه قدر روزهای معمولی و روتین رو بیشتر میدونم و مرتب میگم خدایا شکرت

درکت میکنم منم ترم آخر کارشناسی حس پوچی داشتم

خداروشکر  بالاخره به زندگی ایده آلم رسیدم

اینکه اونقدر از صبح تا شب درگیر کار و کلاس های مختلف و درس و اهدافم باشم که شبا سرم به بالشت نرسیده خوابم ببره 🙂

ایران✈آلمان                                                   عشقم 💟ماهان💟
تعجب میکنم اسی من تاپیکت رو خوندم همین تازگی یکی از دعاهات که فکر میکردی غیرممکنه مستجاب شده، پس چرا ...

اره ولی بعدش فهمیدم ک عصن اونم حالمو خوب نمیکنه...نمیدونم چ وضعیه اخه با اینکه خداروشکر همه چی خوبه ولی انگار یجای کار میلنگه

برا منم دعا کن خیلی دگرگونم

چشم عزیزم

خداوند بهت کمک کنه🙏🙏

نگران نباش منم ترم آخر کارشناسی اینجوری بودم

ایران✈آلمان                                                   عشقم 💟ماهان💟
2706