2726

جاریم وقتی یه چیزی براش میبرم ظرفشو میاره میذاره پشت در تو بالکن😂😂😂به نظرم خیلی زشته

تازه دفعه اخری تنزل درجه پیدا کردن گذاشت تو راه پله

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ی نفر ادم نما دست کرد تو بینی اش مالید به فرش

خیلی حرکت زشتی بود

خاک تو سرش 

مهمون ناخونده خیر نبینی

امیدوارم هر جا هست همیشه از غصه دلش پر باشه و گرفتاریش تموم نشه

🌸الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم🌸
یکی از در وارد شد من بلند شدم از جام نیومد حتی یه دست بده یا جواب بده اصلا نگاه نکرد😐 

یکی کی بود؟؟؟؟😁

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

از مادرشوهرش بود که رفتیم مسافرت دخترش چهار روز بعد قرار بود برسه ، وسایلامو گذاشتم تو اتاق گفت وسایلتو بردار ازینجا دخترم میخواد بیاد برو اتاق کوچیک ...

منم رفتم اولای ازدواجم بود همیشه یادم می مونه ...

جان به فدای انکه ناپیداست...
جاریم وقتی یه چیزی براش میبرم ظرفشو میاره میذاره پشت در تو بالکن😂😂😂به نظرم خیلی زشته تازه دفعه ا ...

چیزی براش نبر چقد کارش زشته

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
سر سفره ميزبان گفت امروز ١٠٠تومن هزينه ميوه ها شده😐 چقد گرونه  از گلومون پايين نرفت

وااااای خدای من،نمیخوردین ازشون بی ادب بوده

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی

وسطای عید بود مامانم خانواده خودشو دعوت کرده بود کلی زحمت کشیده بود مامانم کلی هزینه و... از صبحش سرپا بود بعد اومدن گفتن اه بازم مرغ؟ از بس تو عید مرغ خوردیم حالمون از هرچی مرغه بهم میخوره اه اه 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2706