2737
2734

سلام دوستان اتفاق یا کارای اطرافیان که باعث پیشرفت و موفقیت بوده و شاید تجربه که خیلی جالب بوده را بگید لطفا ما هم استفاده کنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهر یکی از دخترای فامیلمون راننده ماشین بزرگه بار میبره ب ترکیه اینا      در عرض سه چهار سال کار    ماشالله هم خونه خریدن  هم دو تا ماشین بزرگ خریدن که الان دونه ای دو میلیارده     و هم وضع توپ       دم ب دیقه هم مسافرت زن و بچشم میبره با خودش ترکیه و کشورای مختلف    خلاصه بگم مجردا راننده تریلر دیدن با کله برین😁😁😁

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
زن عمو دماغشو عمل كرد خوب كه نشد هيج الان ميترسم تو صورتش نگاه كنم تجربه شد اصلا سمت عمل زيبايي نرم& ...

بستگی به دکتر هم داره عزیزم چندتا از دوستان من عمل زیبایی بینی داشتن خیلی خوب شده

2738

تجربه امروز خودم.

برا خودم لباس محلسی دوختم بردم پیش مربی اموزشگاه ایراد بیخود گرفت منم چون فک میکردم بیشتر میدونع و حتمی بهتر بلده انجام دادم حالا امروز بعد تموم شدن کار فهمیدم گند زدم تو لباسم. از عصری حالم خرابه. بهشم گفتم میگه اشتباه خودته باید خودم طراحیش میکردم نه خودت. تجربه: فک نکنین مربی بهتر میدونه شاید از حسودی نمیخواد کارتون بهترین باشه

حالم خیلی گرفتست

میشه برام دعا کنین خدا بهم نگاه کنه؟
هیچی والا همش مادرشوهرم ک صبحا میره نون بگیره سگا میریزن دنبالش یاکش شلوارش درمیره وغیره برام تجربه ...

آی اون نکنه خوردن داره🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
خخخخ نمیدونم والا هرسری میره نون بگیره ی اتفاقی براش میوفته دیگه پدرشوهرم بهش میگه ول کن خودم میرم😂

تو تشویقش کن مادر شوهرت بره 

خدایی تو همش در حال خنده ای ها😁😝

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
تجربه امروز خودم. برا خودم لباس محلسی دوختم بردم پیش مربی اموزشگاه ایراد بیخود گرفت منم چون فک میکر ...

دقیقا     مربیم کوتوله و ن سینه داشت ن با*سن     ولی من با*سن داشتم و قد بلند و خوش هیکل  جوری که همه فک میکردن من مربیم       یه تمرینایی داد منم خب بهش اعتماد داشتم   زد ر..ید ب اندامم   الان شکمم پنج برابر شده  باس*نمم کلاااا لاغر شده   بد اندام شدم    دیگه نرفتم

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
اره بخدا هرسری ک میریم خونه شون از خنده میگوزم 😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

2706