2726
عنوان

حاظرید طبقه بالای مادر شوهرتون زندگی کنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25320 بازدید | 794 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه چیزی برای من کاملا واضحه . هرچی دورتر باشی عزیز تری و وقتی دوری میری یه سر خونشون احترامتم بیشتره چون من دوجورش زندگی کردم . تازه خیلی م خوشجال میشن رفتی سر زدی . ولی وقتی همیشه هستی دیگه توقع یه سری رفتارا و احترام نباید داشته باشه ادم . 

وزن اولیه ۸۵ وزن هدف ۶۰ 🍁🍁🍁🍁🍁
2728

نه

من مادربزرگم خوب بود ولی عمه هاااام

یعنی هیچوقت بچگیم یادم نمیره!!!

چقدر تلاش کردن ‍بدر مادرم جدا بشن

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

رابطم با خانواده شوهرم خوبه... اگه مجبور شم بله...

ولی حدیث از امام علی(ع) داریم که( با خوشاوند رابطه خوبی داشته باش ولی با آن ها همسایه نشو.) به خاطر اختلاف و تنش که ممکنه پیش بیاد...

امروز از دیروز به مرگ نزدیک تریم به خدا چطور . . . ؟

سلام عزیزم من باخانواده ی  همسرم تویک ساختمون هستیم طبق تجربه میگم

بله قبول میکنم

ولی مدیریت وآگاهیی خودت هم مهمه

اگر اخلاق بچه گانه داری توصیه نمیکنم

ولی اگراونقدر بزرگ شدی.که بتونی ملکه ی خونه باشی.وخوب مدیریت کنی وبرای هرچیزی نق نمیزنی حتما بپذیر

کنارهم بودن خوبیای زیادی هم داره

بستگی به فرهنگ خانوادگی اونها وشماهم داره

هرکنارهم بودنی بدنیست

من راضی هستم خوش هم میگذره دور هم

وای یعنی اگه منو بکشن هم باز حاضر نیستم همچین کاری کنم حتی اگه عاشق اون پسر باشم و پسره عالی باشه یعنی این کار مثل اینکه بری تو جهنم زندگی کنی  من حتی حاضر نیستم تو خیابونی که مادرشوهرم هست برم خونه بگیرم  چه برسه طبقه بالاش 

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...

اگر پدرشوهر دارین و مادرشوهرتون مستقله و به پسرش وابسته نیست برین،

وگرنه میشه بلای جونتون، هرجا بخواین برین اونم هست، یا نمیشه تنها بزاریشون خونه؛ از این حرفا پیش میاد که داغووونتون میکنه

2706