2726
عنوان

حاظرید طبقه بالای مادر شوهرتون زندگی کنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25320 بازدید | 794 پست

بستگی به اخلاقشون داره ببین چطورن البته الان خودشونو نشون نمیدن منم نامزدی قول ظاهرشونو خوردم شوهرم طبقه بالای خونشونو درست کرد نشستیم خیلی اذیت کرد همون جور ول کردیم رفتیم یا خونه دیگه خدارو شکر خریدیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب بستگی به مادر شوهرت داره

چجوریه زن خوبیه یا فضول و دخالت کن؟

من 6 سال طبقه بالای خونه مادرشوهرم زندگی کردم مادرشوهرم خیلی فضول نبود کلا خیلی مهر و محبتی نیست.

میگفت ظهرها ناهار بیا با اینکه سختم بود چون برادرشوهر مجرد داشتم اما بیشتر وقتها می رفتم.

پدرشوهرم خیلی محبتی بود به خاطر همین همش میخواست پایین باشم مدام بهش میگفتم من ظهرها میام دیگه شب نمیتونم بیام

تازه روزی 2-3 بارهم بالا میومد که مجبور بودم لباس پوشیده تر بپوشم و سختم بود

نمی تونستیم تا دیروقت بیرون باشیم هی میگفتن پرا دیر اومدید دلواپس شدیم

و ...

اما با همه این حرف ها الان خوشحالم چون خونه دار شدیم اگه اجاره می رفتیم معلوم نبود چه سرنوشتی داشته باشیم.

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

نه عزیزدلم قبول نکن.نمیخوام بگم مادرشوهر پدرشوهر بدن..ولی اگه دوست داری زندگی کنی  اصلا اینوقبول نکن. چون نزدیکی هزارجور توقع ومشکل داره.

💖💖💖لطفـا بـراے آرامـش دل وزنـدگیہ 💕 مــادرم💕صلـوات بفرستین💖💖💖
دعا کن منم خونه بخرم از اونجا در بیام

انشالله که هر چه زودتر صاحب خونه بشید

ما برای خونه خریدن خیلی سختی کشیدیم و وام گرفتیم

وام مسکن به خونه اولی ها در حدود صد میلیون تازه فکر کنم بیشتر وام کم بهره میده برید بپرسید خوبه

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

نه هیچوقت نرو دوری و دوستی، ولی اگه مجبوری بری راه ها جدا باشه حتما وگرنه خیلی معذب میشی هر لحظه نگرانی الان بیاد پشت در. بعدش از همون اول سر سنگین باش که تو رفت و امدهات دخالت نکنه کجا میری کی میای با کی میری چی خریدی و...

من چندین ساله طبقه پایین خونه مادرشوهرم زندگی میکنم  فقط اینو بگم که تو این شرایط همیشه زیر نظری هیچ چیزی به عنوان حریم خصوصی نداری  دخالت همیشه وجود داره درنهايت میگی عجب غلطی کردم

من چندین ساله طبقه پایین خونه مادرشوهرم زندگی میکنم  فقط اینو بگم که تو این شرایط همیشه زیر نظر ...

دقیقا همین طوره. ما تو یه ساختمون نیستیم ولی سه چهار کوچه فاصله داریم خیلی دخالت میکنن خدارو شکر میکنم که تو یه ساختمون نیستیم. چون نزدیکم هرروز میاد خونم اعصابمو بهم ریخته اصلا راحت نیستم ولی جدیدا درو باز نمیکنم حوصلشو ندارم بعدا که میگ کجا بودی میگم بیرون بودم یا دستم بند بود.باید از همه چی سر در بیاره.

2706