2726
عنوان

حاظرید طبقه بالای مادر شوهرتون زندگی کنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25320 بازدید | 794 پست

وای من اصلا تحمل ندارم خیلی خانواده شوهرم حرف اضافی میزنن و دخالت میکنن...چه برسه نزدیکشون باشم...بلا به دور

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان ۳ ساله بالای خونه پدرشوهرم اینا هستم هیچ بدی ندیدم الهی شکر بدردمم خیلی میخورن یعنی واقعا اگه نبودن خیلی سختم میشد

بنطرم این سوالی نیست که بخوای تو سایت عمومی بپرسی هرکی خونواده شوهرش بد باشه طبیعیه میگه نه اصلا یا کلا طبق شرایط زندگی خودشون همه نظر میدن 

مثلا از من بپرسی میگم اصلا فقط برین بالای خونواده شوهرتون بشینین

ما هم شوهرم اولش چیزی نداشت بابا و مامانشم معلم بازنشسته ان خودش ماشالله جنم کار کردن داشت و تونستیم یه زمین جای عالی شهر بخریم و بسازیمش ولی من دلم گرفته دوس ندارم ازینجا برم

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
2728

برید مستاحری تا بعد خودتون خونه بخرید اگر خونه پدرش را اجاره بدن و پولش را به شما بدن که لطف بزرگیه ولی نمیشه گفت حتما باید انجام بدن  ملک خودشونه و تصمیم با اونها تو فقط بگو بریم مستاجری

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بستگی به مادرشوهر داره کلااز اول حدت رو رعایت کن زیاد صمیمی نشو احترام بزار محبت کن اما رسمی باش تا اخلاقش دستت بیاد ببینی چطور آدمیه خیلی از کسایی که اختلاف دارن واسه اینه که اولش زیادی صمیمی میشن بعدکه می‌فهمن بندرو آب دادن قیافه میگیرن و این میشه سررشته اختلاف من مادرشوهرم خیلی خوبه ومهربون و هوامو داره ولی حاضر نیستم باهاش یکجا باشم چون به شدت تو کارهای پسرم دخالت میکنه و ازشدت علاقه وسواس فکری گرفته و من رو عصبی میکنه من دوری ودوستی رو ترجیح میدم واسه موقعیت خودم

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢
دوست داری تا باشوهرت بحثت شد بپرن تو خونه ات طرفداری اونو بکنن؟دوست داری هرجابری هرجا بیای بدونن و ب ...

من واحد بغلی مادرشوهرمم.تا حالا بدون دعوت حتی واسه نیم ساعتم نیومدن خونم منم همینطور..اگه بخوام برم حتما یکساعت قبلش زنگ میزنم و با شوهرم میریم شب نشینی.هفته ای یبارم همه بچه هاش که میان ما هم میریم شام..بنظرم هم به فرهنگ خانواده شوهر ربط داره هم به نوع برخورد خودتون که این چیزایی که گفتین اتفاق نیفته

من که حاضرشدم قبول کنم اصن به این چیزافک نمیکردم مثل شما

۵سال طبقه بالامادرشوهرم نشستم وخیلی عذاب کشیدم جوری که نتونستم دیگه تحمل کنم خیلی سخت بودیه جابودن

خداروشکرخونه خریدیم وازاونجاپاشدیم،الان یه دوسالی هست که رنگ آرامشودارم میبینم

2706