2733
2734
عنوان

حاظرید طبقه بالای مادر شوهرتون زندگی کنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25320 بازدید | 794 پست
بستگی به خانوادش داره.من چون مادرشوهرم و میشناسم ترجیحم دوریه ولی یکی از فامیلامون عروسش پیششه.واسه ...

از این مادر شوهرا خییییییییلی کم پیدا میشه از هزارتا یکی 

اوووو ۶ سال خیلیه 

من خودم ۵ساله دارم طبقه ی بالا مادرشوهرم زندگی میکنم خیلی هم خوبه کلا خانواده همسرم خیییلی خوبن ..مادرشوهرمم اصلا دخالت نمیکنه پدرشوهرمم ۲سال فوت کرده ..خیلی راحتم اصلا اذیت نشدم تو این چند سال..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو بشین سر جات هر چی الان داری از صدقه سر من داری قبل ازدواجت با من هیچی نداشتی قدم من خوب بود ک حا ...

به خدا وقتي تيتر اين تاپبكو خوندم بغضم تركيد

انقددددددد مغروره كه نگو واقعا نميدونم به چيش انقد مينازه

تو هر دعوايي زود ميره خانوادشو مياره خونمونو بعد جلو اونا هرچي به دهنش مياد بهم ميگه

ديگه نا ندارم بجنگم واسش

يكي بهش نگفته تو كه انقد به خانوادت وابسته اي خب چرااااا زن گرفتي

تو خونه تهديدم ميكنه طلاقت ميدم و ميبرمت ميذارمت خونه ي بابات اينا بعد دو ثانيه نگذشته زنگ ميزنه به باباش هرچي اون گفت عمل ميكنه

حتي عرضه نداره تنهايي باهام دعوا كنه

2728

حتي تو دعواهامونم شام و ناهار رو هميشه ميپزم و لي اون يا ميره خونه ي مامانش غذا ميخوره يا ميره غذا مياره رو سفره اي كه من پهن كردم و غذاشو پختم ميشينه غذاي مامانشو ميخوره

هيچ وقت بعد دعوا فرصت نداريم آرامش پيدا كنيم و برم باهاش حرف بزنم و ناز كنم و از اين مسخره بازيا

چون بلافاصله بعد دعوامون ميره خونه ي مامانش اينا و تا چند ساعت پيداش نميشه

حسرت به دلم موند يه برنامه تلويزيوني باهم ببينيم

هر سريال يا برنامه اي ميخواد ببينه ميره پيش خانوادش

ديگه خيلليييي جلوي خودشو بگيره بتونه به ربع تو خونه ي خودمون بشينه

يا با كلي ناز و خواهش كه دوست دارم باهم فيلم ببينيم دو سه بار درست رفتار كنه

با دلیل هم بگید خوبه 

عزیزم خیلی بستگی به خانواده ی طرف داره. اگه ادمای بدی باشن که پوستت کنده میشه ولی خوبم باشن بازم سخته یکم. بالاخره تحت کنترلین دیگه

ولی الان بااین شرایط اقتصادی دیگه کدوم پسری میتونه خونه بخره؟

چوب حماقتمو خوردم و زندگيم به باد رفت

به نظرم اصلا اين ريسكو نكنيد كه با مادرشوهرتون نزديك باشين

از هزارتا يكيشون خوبن

به ريسكش نميارزه

تازه اگر شوهرتون بعد ازدواج وابستگيش رو نشه...

اگه پسره واقعا پسره خوب و با عرضه ای باشه اره. اصلا عروسی نمیگیرم. جهازم کم میگیرم. چیزایی هم ک بشه دست دوم تمیز گرفت میگیرم. میرم سر خونه زندگیم با کسی ک ذوسش دارم خونه ی مادر شوهرمم نمیرم

2738

من ۸ ساله طبقه بالای مادرشوهرم زندگی میکنم جاریمم طبقه ی اوله خب همیشه یه معایبی داره باید ببینی حسن هاش بیشتره یا معایبش خانواده ی همسر من آدمهای خوبی هستن تو این سالها نه با جاریم نه با مادرشوهرم مشکلی نداشتم شوهرمم جوری نیست که بزاره کسی دخالت کنه ولی هرکاری کنی خواه ناخواه دخالت میشه از همه کارامون خبر دارن چه ساعتی میری میای با کی میری بیرون کی میاد خونت ما برنجمونو سالانه میگیریم حتی مقدار مصرف برنجمونم میدونن ترجیح میدم مستقل باشم 

من تو شهد اونا تاکید می کنم تو شهر خانواده همسرم رفتم زندگی کردم پدر من و درآوردن 

باورتون نمیشه صبح تا شب مادرش زنگ می زد و چک می کرد 

مسافرت می خواستیم بریم توقع داشت 

چیزی می خریدیم توقع داشت 

روانی کرد من و 

دخترش تا دعوا می کرد  شوهرش.زنگ می زد خونه ما دعوا 

اعصاب من و صفر کردن 

یه سال نکشید جمع کردیم  رفتیم اون سر دنیا 

هنوزم کنترل داره ما رو 

قصد مهاجرت  داشتیم ارث همسرم و نداد و هزار تا فتنه انجام داد. که نتونیم  بریم

همین الان هم همینه ولی این سری یواشکی اقدام می کنیم کانادا  رسیدیم خبرش می کنیم 🤣😂😂

من امضا ندارم
من تو شهد اونا تاکید می کنم تو شهر خانواده همسرم رفتم زندگی کردم پدر من و درآوردن  باورتون نمی ...

خداروشكر كه شوهرت كنار و همراه توعه

اين از هر دارايي تو دنيا مهم تره

اميدوارم هميشه دلتون خوش باشه❤️

من از خدامه طبقه بالایشون باشم..شهرستان هستن و خیلی خوبه.جاریم طبقه بالاشونه میره سر کار بچه اش پیش مادر شوهر وخواهر شوهرمه..خونه هم خریدن اما هنوز اونجا هستن.

2706