2410
2553

زمانی ک مادرم ازدواج کرد حدود 30سال پیش  اون موقع بابام اینا مستقل نبودن و با عموی کوچیکترم که اونم تازه ازدواج کرده بود باهم تو خونه ی عموی بزرگم زندگی میکردن و چون مامانم غریب بود نسبت به اون دوتا زن عموهام بیشتر اذیت میشد

و اونام خیلی اذیتش میکردن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اره اون سال که مسی به ایران گل زد و حذف شدیم تو جام جهانی . آاااای دلم خنک شد تو فینال شکست خوردن . آاااای خنک شدمااا . اصلا حسرت نگاه مسی به جام عالی بود 😂

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

آره متاسفانه شده نسبت به خواهر شوهرم اینجوریم کاهی خس میکنم آه من می گی ره زندگیش اینجوری شده معمولا ناراحت میشم براش ولی گاهی ته دلم خوشحالم که خدا حالشو  گرفت چون خیلی مغرور و خود بزرگ بینه همه رو از بالا میبینه و معیارش برای خوب بودن آدما فقط پول و لباس مارک دارو جای خونه و مدل ماشینه 

2714

بعدش زن عموی کوچیکم حامله شد و یه پسر زایید و مامانم بچه دار نمیشد تا بعد از 3 سال دوا درمون مامانم یه دختر زایید و اون من بودم سبزه و ریزه و هر دوتا زن عموهام دستش مینداختن و اذیتش میکردن و داشتن از چشم بابام مینداختنش زن عموی بزرگمم دوتا پسر داشت و قبل مامانم یه دختر زایید ک همسن من بود اما برعکس من سفید و چشم ابی بود بعدش مادرم بابامو برداشت و برد مارو خونه خالم و اون دوتا زن عموهام ک با هم تبانی میکردن و مامانمو دست مینداختن اونام باخودشون دعواشون شد و از هم جدا شدن بعدش هم مامامانم هم زن عمو کوچیکم دوباره حامله شدن مامانم پسر زایید یه پسر سفید و بور و زن عموم یه دختر سیاه و زشت خلاصه 4 بار مادرم وزن عمو هام حامله شدن همه بارداری های مادرم پسر و همه بارداری های زن عموهامم دختر میشدن تا جاییکه من تک دخترم با4تا داداش و سه تا پسر عمو دارم و8تا دختر عمو

اما روال حسادت های زن عموهام قطع نشد با هر طریقی ک میتونستند من و مادرم و داداشام و بابامو دست مینداختن و تحقیرمون میکرد تا جاییکه الان یادمون میاد بچگیامونو گریمون میگیره چطور ما بچه های بی زبونو تحقیر میکردن و دست مینداختن و باعث میشدن دختر عمو ها و پسر عموهامون مارو تحقیر کنن و بمون بخندن 

خلاصه ما بزرگ شدیم داداشم بخاطر غرور جونی و یا شایدم با خاطره تحقیر های اینا  یکم پرخاشگر شده بود و مرتب مارو اذیت میکرد بازم تحقیر های زن عموهام شروع شد اه پسرشون معتاد دخترشون فلان زنه فلانه خلاصه همه جوره مارو تحقیر و دست مینداختن گذشت تااینکه داداشم سر به راه شد و درسشو ادامه داد و شد مسول یه کمپ و اونجا دید ک یکی هم اسمه پسر عمومه رفت و دید پسر عموی بزرگمه و اینو داداشم نگفته بود و ما بعد از مدتها از زبون داداشم شنیدیم کمی بعدم فهمیدیم پسر اون عموم ک بش دکتر دکتر میگفتن با یه زن 45 ساله گرفتنشون