2737
2734
عنوان

یه سوال زناشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 3665 بازدید | 66 پست
دوره هات چند روزه است؟

۲۲ روز بوده ینی از روزی ک پاک میشدم ۲۲ روز بعدش پریود میشدم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
اصن نمیدونم چیه من تا از عید فطر تا۱۰ تیر پریود بودم ۱۰ تیر قط شد ۱۸ تیر پریود شدم باز چن روز خون ری ...

ببین دوست عزیز

پریود اگر از ده رو بگذره میشه استحاضه

و اگر خونریزی زیاده یعنی اگه پنبه بزاری پنبه رو خیس میکنه و رد میکنه ازش جاری میشه 

میشه استحاضه کثیره

اگه به پنبه برسه ولی ازش رد نشه میشه استحاضه متوسطه

واگه فقط روی پنبه رو میگیره و در حد لکه بینیه میشه قلیله

اما احکامشون

تو استحاضه کثیره باید برای هر نماز غسل استحاضه کنی و سریع نمازتو بخونی

برا متوسطه فقط نماز صبح رو باید غسل کرد و بقیه نمازا فقط خودتو پاک کنی که لباست مجس نباشه

استحاضه قلیله هم که غسل نداره فقط موقع نمازها خودت رو چک کن و اگر خون دیدی شستشو کن و سریع نمازتو بخون

این احکام نمازشه

تو این استحاضه ها فک کنم تو قلیله میشه رابطه داشت 

والبته باید نظر مرجعتو بپرسی

اها یه مدل دیگه استحاضه هم اینه که وقتی پاک شدی ده روز نگذشته دوباره پریود شی

اون وقت هم استحاضه محسوب میشه

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه صبری داره شوهرت چرا همش پریود خب اینجوری که دیگه پریود حساب نمیشه عزیزم

عزیزم قرص خوردم بم نساخت دودفه دکتر رفتم گفت باید صبر کنی 

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2731
ببین دوست عزیز پریود اگر از ده رو بگذره میشه استحاضه و اگر خونریزی زیاده یعنی اگه پنبه بزاری پنبه ...

پس من الان استحاضه هستم ممنون گلم الان‌پد گذاشتم باید صب ببینم چ جور هستم ممنون خیلییی کامل بود

خوب چند روز دوره ات بود؟ هفت روز؟

اره گلم ۷

آیت الله خامنه ای:
سوال: آیا نزدیکی در زمان استحاضه جایز است؟

جواب: در استحاضه قلیله اشکال ندارد .در استحاضه متوسطه و کثیره اگرغسل های خود را انجام بدهد ،اشکال ندارد.

نظر آیت الله مکارم شیرازی:
پرسش : نزدیکی با زن مستحاضه چه حکمی دارد؟

پاسخ : نزدیکی در زمان استحاضه قلیله مانعی ندارد اما در زمان استحاضه کثیره تنها در صورتی مجاز است که غسلهای روزانه را انجام داده باشد.

حکم نزدیکی با مستحاضه کثیره قبل از غسل

پرسش : نزدیکی با زن مستحاضه کثیره بعد از پا کی و قبل از غسل چه حکمی دارد؟

پاسخ : نزدیکی با او بعد از پاکی و قبل از غسل اشکال ندارد.

حکم نزدیکی در حال نفاس
پرسش : نزدیکی با همسر در حال نفاس چه حکمی دارد؟

پاسخ : نزدیکی کردن با زن در حال نفاس حرام است، اما بعد از نفاس اگر زن در استحاضه قلیله باشد مانعی ندارد ولی در استحاضه کثیره باید قبل از نزدیکی، غسل روزانه را انجام داده باشد. استفتائات آیت الله مکارم شیرازی.

نظر آیت الله سیستانی:
مسأله ۴۲۶ ـ مستحاضه ای که غسل‌های واجب خود را بجا آورده، رفتن او در مسجد و توقّف در آن، و خواندن آیه‌ای که سجده واجب دارد، و نزدیکی شوهر با او حلال است، اگرچه کارهای دیگری را که برای نماز انجام می‏داد مثل عوض کردن پنبه و دستمال، انجام نداده باشد. بلکه این کارها بدون غسل نیز جایز است. رساله توضیح المسائل آیت الله سیستانی.

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست
2738
اسی آندومتریوز داری؟

چی هست🙁 قرص ال دی خوردم نساخت بم اشتباهم خوردم ۴ روز مونده ب پریودیم خوردم

پس من الان استحاضه هستم ممنون گلم الان‌پد گذاشتم باید صب ببینم چ جور هستم ممنون خیلییی کامل بود

خواهش میکنم

خوشحال شدم اگه تونستم کمکی کرده باشم

اره گلم ۷

الان شما در مرحله استحاضه هستی.

مرجع تقلیدتون اگر اقای مکارم هست ، ایشون دو نوع استحاضه دارن قلیله و کثیره.

و اینکه برای تشخیص نوع استحاضه اینجوری نیست که الان دستمال بزارید و صبح چک کنید. در لحظه معلوم میشه.( چون مشخصه احکام براتون اهمیت داره توضیح دادما)

2706