2703
2553
عنوان

یه سوال زناشویی

3614 بازدید | 66 پست

بچه ها فقط فقط فقط جواب سوالمو بدید ممنون

میخواسم بدونم اگر کسی مثلا ی مدت طولانی بالای ۳۰ روز پریود(با خوردن ال دی هورمون ها ب هم ریخته دو دفه هم دکتر رفته باشه بگه چند ماهی طول میکشه خوب بشی) باشه بعد مثلا تو روزای اخر فقط وقتی میره دسشویی لک ببینه رابطه گناه؟؟؟؟

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

پریود بعد از ده روز میشه استحاضه

و باید نماز خوند و ...

ولی اگر کثیره نباشه فک کنم و در حد لکه بینی باشه تو استحاضه نه رابطه گناه نیس

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

گناه كه نيدونم ولي مهمتر از اون اينه كه اگر براي سلامتي خودت مشكلي نداره پس موردي نيست

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2714
پریود بعد از ده روز میشه استحاضه و باید نماز خوند و ... ولی اگر کثیره نباشه فک کنم و در حد لکه بین ...

اصن نمیدونم چیه من تا از عید فطر تا۱۰ تیر پریود بودم ۱۰ تیر قط شد ۱۸ تیر پریود شدم باز چن روز خون ریزی بود حالا ی روز قط میشه ی روز لکه میاد😥 واقعا نمیدونم پرویدی استحاضه چیه

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

خون بعد از ده روز استحاضه است . و در زمان استحاضه با رعایت شرایط(انجام غسل مخصوص استحاضه) نزدیکی مانعی نداره. 

به رساله ی مرجع تقلیدتون رجوع کنید و طبق نظرشون عمل کنید

گناه چیه😐 هر چیزی که به بدن اسیب برسونه از نظر اسلام حرامه برای سلامتیتون ضرر داره هم خودتون هم همس ...

اخرش چی شد 

گناه كه نيدونم ولي مهمتر از اون اينه كه اگر براي سلامتي خودت مشكلي نداره پس موردي نيست

نمیدونم من از عید فطر پریودم قبل ماه رمضون اخرین رابطه  رو داشتیم 

خون بعد از ده روز استحاضه است . و در زمان استحاضه با رعایت شرایط(انجام غسل مخصوص استحاضه) نزدیکی مان ...

نمیدونم استحاضه یا ن گیج شدم😭😭😭عید فطر پریود شدم تا ۱۰ تیر ۱۰ تیر خوب شدم ۱۸ تیر باز پریود شدم چن روز خون ریزی کامل بود حالا ی روز قط کلن ی روز لکه بینی 

2706