2726

جایی رو میشناسین شومیز ومانتوی سایز بزرگ داشته باشه؟ترجیحا بازار رضا پونزده خرداد باشه،یا کوچه مروی؟

من تازگیا چاق،تپل،توپر،خیکی یا هرچی بهش میگن شدم،نمیدونم از کجا لباس خوشگل بخرم

من فدای تو....به جای همه گلها تو بخند....
معلومه که خیلی ناراضی از هیکل جدیدتون.بنظرم اول دنبال یه رژیم خوب باشید😍😁

از راهنمایی شما ممنون عزیزم خودش میدونه که چاق هست ازما کمک برا لاغری نگرفت فقط برا خرید لباس کمک خواست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از راهنمایی شما ممنون عزیزم خودش میدونه که چاق هست ازما کمک برا لاغری نگرفت فقط برا خرید لباس کمک خو ...

عزیزم من مدتی که چاق شده بودم دقیقا حس استارتر رو به خودم داشتم من برای خانومای چاق که خودشونو دوست دارم خیلی احترام قائلم ولی ایشون خودش رو خیکی خطاب کرد پس یعنی از خودش راضی نیست برای این همچین راهنمایی کردم.ممنون از نظرت💓

زن،زندگی،آزادی
از راهنمایی شما ممنون عزیزم خودش میدونه که چاق هست ازما کمک برا لاغری نگرفت فقط برا خرید لباس کمک خو ...

عزیزم،آره والا،یه زندایی دارم،قبلنا هروقت منو میدید میکفت فقط دماغت مونده هااااا،همیشه یه بلوط دانا وجود داره

من فدای تو....به جای همه گلها تو بخند....
عزیزم من مدتی که چاق شده بودم دقیقا حس استارتر رو به خودم داشتم من برای خانومای چاق که خودشونو دوست ...

خوش گلم من خودم چاق هستم و الان به علت بیماری ۳۵کیلو لاغر شدم فقط پوستم مونده ولی وقتی چاق بودم هرکس میگفت ناراحت میشدم اگه ناراحت شدید من عذرمیخوام

خوش گلم من خودم چاق هستم و الان به علت بیماری ۳۵کیلو لاغر شدم فقط پوستم مونده ولی وقتی چاق بودم هرکس ...

نه عزیزم قطعا من آدمی نیستم که به کسی بگم چاق و توی ذوقش بزنم از اینکار متنفرم.فقط چون حس کردم احساس خوبی به خودشون ندارن این رو گفتم.ولی اشتباه کرده بودم.خواهش میکنم💓

زن،زندگی،آزادی