2726
عنوان

پولدارا

1001 بازدید | 27 پست

اگه كسي ماهي ١٥٠ ميليون تومن درامد داشته باشه و تهران زندگي كنه پولدار محسوب ميشه؟ البته ميدونم كه پولدار محسوب ميشه اما چقدر پولدار؟ البته سرمايه و خونه و ماشين و ملك و زمين و  اينا هيچي نداشته باشه فقط ماهي ١٥٠ درامد ،

نههه متوسطه

من حسوده ني ني سايتيم😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیر خط فقره😒

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 
2728
چرا بدون اطلاعات نظر میدی ؟ فرد مورد نظر زیر خط فقر حساب میشه جانم

ايييش شوهر من ماهي ٥٠٠ ميليووون درامد دااره😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من ب اینا میگم زیرخط فقر😎😎😎😎

#حسودای_پلاستیکی_خودتونید‍ 😒😒😒😒‍‍ 

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
نههه متوسطه من حسوده ني ني سايتيم😐

البته درست ميگي متوسطه نه پولدار چون الان مثلا يه اپارتمان نوساز ٢٥٠ متري تو شهرك غرب ١٢-١٠ ميليارده،يا ماشين خوب ١ ميليارد و ...

حالا اين بخواد با ماهي ١٥٠ پولاشو جمع كنه كم كم يه خونه و ماشين خوب بخره( در حدي كه پولدار محسوب بشه) سالها طول ميكشه 

ايييش شوهر من ماهي ٥٠٠ ميليووون درامد دااره😂

ما ۱۵۰ تومان فقط هزینه گوشتی که هر ماه میخوریم...

ایییشششششش

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
ما ۱۵۰ تومان فقط هزینه گوشتی که هر ماه میخوریم... ایییشششششش

اوووف منكه ماهي ١٤ ميليون گوووشت ميخورم فقط

بله تقریبا یه ساله راحت خونه میخره البته جزو طبقه خیلی پولدار نیست اما با این درامد اگه ثابت باشه یکی دوساله بار خودشو میبنده 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
البته درست ميگي متوسطه نه پولدار چون الان مثلا يه اپارتمان نوساز ٢٥٠ متري تو شهرك غرب ١٢-١٠ ميليارده ...

نامسلمون ماهي ١٥٠ ميليون متوسطه؟؟؟😐من يچيزي ميگم چون دارم مسخرم ميكنممم تو چرا جدي ميگيري

2706