2726

چکاارمیکنید کارکردن منظورم نیس از دروارد میشین چجوری برخورد میکنید چکار میکنید چی میگید؟ بگید

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

در ميزنيم اول

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

هیچی خونه مادرشوهر فعلا قهرم ولی وختی میرفتم با لبخند سلام احوال پرسی بعد میشستم ولی خونه مامان ک میرم  میگم ماماااااان کجایی ما اومدیم لپ خاهرامو میکشم اگ اونجا باشن  خندو شوخی سه تا خواهریم خعلی حال میده مامانمونم پایس 

۹۹/۹/۹  💖💖
میگیم سلام چطوری چی توز موتوری😐😂

بعدش😐

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

سلام احوال پرسی بالبخند

مادرشوهرم عادت رو بوسی داره خودش میاد میبوسه و دعوت میکنه بریم تو

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

چقد لوسید خب توضیح بدید😬

موضوع انشا دادی کی حوصله میکنه این همه توضیح بده بنویسه

😐

من میرم خونه مادر شوهرم اول سلام میکنم بعدش بهش کمک میکنم غذای همسرمو بیاره بعد جمع میکنم میشینم تا بعدش خدا چی بخواد 😁😁

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2706